Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Najlepsza pielęgnacja i ochrona skóry niemowląt

Najlepsza pielęgnacja i ochrona skóry niemowląt
Zobacz więcej zdjęć »
Delikatna skóra noworodka wymaga właściwej pielęgnacji. Aby zapewnić maluszkowi zdrowie i świetne samopoczucie, dobrze wybieraj kosmetyki pielęgnacyjne.

Tylko dzięki stosowaniu odpowiednich produktów zapewnisz swojemu dziecku maksimum bezpieczeństwa, pozwalając mu zdrowo i szczęśliwie rosnąć.

Ważna funkcja skóry

Skóra noworodka to bardzo ważna część ciała. To nie tylko jeden z podstawowych narządów zmysłu, czuły na dotyk, wrażliwy na masaż, warunkujący prawidłowe odkrywanie świata. To także specjalna bariera ochronna, która zapewnia Twojemu maleństwu ochronę przed zakażeniami bakteryjnymi, wirusowymi, grzybami oraz czynnikami termicznymi, chemicznymi i mechanicznymi. To właśnie skóra Twojego dziecka jest odpowiedzialna za utrzymanie właściwych warunków dla prawidłowego funkcjonowania narządów wewnętrznych. I dlatego wymaga najlepszej pielęgnacji.

Zdrowa skóra to podstawa

Skóra noworodka jest trzykrotnie cieńsza niż skóra dorosłego. Jest zatem trzy razy bardziej narażona na infekcje, otarcia i podrażnienia, które mogą wywoływać dyskomfort i zakłócić radosne poznawanie świata. Istotnie wzrasta także prawdopodobieństwo wchłonięcia do małego organizmu toksycznych substancji. Dlatego tak ważne jest, aby dokładnie czytać skład kosmetyków pielęgnacyjnych dla najmłodszych, a szczególnie zaś skład chusteczek nawilżających. To właśnie tego produktu najczęściej używają młodzi rodzice. Skład chusteczek nawilżających musi być optymalnie bezpieczny. W końcu używasz ich do pielęgnacji najbardziej wrażliwych części ciała maleństwa i to nawet kilkadziesiąt razy na dobę!

Chusteczka chusteczce nierówna!

Myli się ten, kto twierdzi, że pomiędzy chusteczkami pielęgnacyjnymi nie ma różnicy. Badania nie pozostawiają złudzeń - w składzie niektórych chusteczek nawilżających aż roi się od substancji chemicznych, które są bardzo szkodliwe dla zdrowia dziecka. Unikaj kupowania produktów, które zawierają w sobie emulgatory. To substancje pozyskiwane z rakotwórczego gazu, który potrafi uszkodzić strukturę komórek. Równie niebezpieczne dla najmłodszych są pochodne ropy naftowej. Zastosowanie preparatu, w którego składzie jest ropa naftowa lub jej pochodne to bardzo duże obciążenie dla małego organizmu, a szczególnie dla nerek, węzłów chłonnych oraz wątroby. Dlatego najdoskonalszym rozwiązaniem jest stosowanie Eko Chusteczek nawilżających Jackson Reece - wolnych od substancji groźnych dla Twojego dziecka.

Ekologicznie znaczy zdrowo!

Pielęgnacja i ochrona delikatnej skóry maluszka wymaga odpowiedniej wiedzy. Specjaliści z zakresu opieki nad nowonarodzonym dzieckiem rekomendują stosowanie kosmetyków pozbawionych substancji zapachowych, barwników i konserwantów. Tylko wtedy kosmetyki pielęgnacyjne są w pełni bezpieczne dla skóry noworodka. Eko Chusteczki nawilżające Jackson Reece gwarantują najwyższy standard ochrony i pielęgnacji skóry maluszka.

Naturalna alternatywa

Eko Chusteczki nawilżające Jackson Reece to zdrowa i naturalna alternatywa dla tradycyjnych chusteczek nawilżających. To produkt wolny od wszystkich substancji groźnych dla małego organizmu. Eko Chusteczki nawilżające Jackson Reece są oparte na naturalnej, ziołowej recepturze. Olejek z drzewa herbacianego, aloes oraz lawenda pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych i tworzą znakomite połączenie zapewniające maluszkowi maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Nawilżają, działają antybakteryjnie, koją podrażnienia. Nie ma lepszej ochrony i pielęgnacji dla Twojego dziecka!

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.bioieko.pl
Jackson Reece EKO CHUSTECZKI nawilżające NOWOŚĆ bezzapachowe - opakowanie 72 szt. - 23 pln
Jackson Reece EKO CHUSTECZKI nawilżające zapachowe - opakowanie 72 szt. - cena: 22 pln

Kontakt do mediów:

Katarzyna Pawłowska
Pawłowska Media
ul. E. Plater 27 lok. 17
00-688 Warszawa tel. 0602 178 731
www.pawlowskamedia.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PawłowskaMedia
http://www.pawlowskamedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »