Firma » Biura

Pierwsze polskie wdrożenie SAP SuccessFactors - chmury dla HR.

GAVDI Polska S.A. zrealizowało pierwsze polskie wdrożenie rozwiązania SAP SuccessFactors wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim w chmurze. Narzędzie do zarządzania przez cele wdrożone zostało w Mondial Assistance, firmie będącej wiodącym dostawcą usług assistance w Polsce.

W ramach pierwszego tego typu projektu realizowanego lokalnie w Polsce, GAVDI Polska S.A. wdrożyło w firmie Mondial Assistance dostępne w chmurze rozwiązanie do planowania      i rozliczania celów pracowników oraz oceny ich kompetencji. Z oprogramowania SAP SuccessFactors korzystać będą wszyscy menedżerowie i pracownicy firmy – łącznie 200 osób. Każdy z nich będzie miał dostęp do aplikacji za pomocą unikalnego hasła z poziomu przeglądarki internetowej.

Dzięki intuicyjnemu w obsłudze portalowi menedżerowie mogą w prosty sposób zaplanować w systemie cele dla podległych im pracowników, dokonać oceny kompetencji oraz zaplanować działania rozwojowe. W procesie uczestniczą pracownicy, którzy  otrzymują formularz do akceptacji lub zgłoszenia uwag. Aplikacja pozwala zatrudnionym w Mondial Assistance także na dokonanie samooceny, a kadrze kierowniczej na przeprowadzenie rocznej ewaluacji.

Systemy zarządzania wynikami pracy pełnią ważną rolę w realizacji naszych celów strategicznych. Zależy nam, żeby pracownicy wiedzieli, jakie mamy wobec nich oczekiwania  i dzięki temu skutecznie realizowali powierzone im zadania. Menedżerowie potrzebują z kolei narzędzia umożliwiającego definiowanie pracownikom celów zgodnych z kierunkiem rozwoju naszego biznesu i ocenę ich kompetencji.  Tylko takie kompleksowe podejście  pozwala budować przewagę konkurencyjną i odnosić sukcesy na rynku - mówi Kamil Elkader, Dyrektor HR w Mondial Assistance Sp. z o. o.

Wcześniej wyznaczanie celów i ocena ich realizacji w firmie odbywała się przy użyciu plików Excel oraz papierowych dokumentów. O wyborze dostępnego w chmurze rozwiązania SAP SuccessFactors zadecydowała potrzeba udostępnienia pracownikom i menedżerom nowoczesnego, przyjaznego i intuicyjnego narzędzia, które pozwoliłoby uprościć i skutecznie realizować ten kluczowy dla organizacji proces.  Wybór rozwiązania w chmurze nie tylko pozwolił nam uniknąć kosztów związanych z inwestycją w infrastrukturę, ale także przeprowadzić wdrożenie szybko i elastycznie - z uwzględnieniem naszych specyficznych potrzeb. – dodaje Kamil Elkader.

Cieszymy się, że wspólnie z Mondial Assistance możemy wyznaczać nowe standardy i wdrażać w życie tak innowacyjne rozwiązania. To pierwszy projekt SuccessFactors zrealizowany całkowicie lokalnie w Polsce, co potwierdza, że chmura coraz bardziej zdecydowanym krokiem wchodzi w świat HR, rozpoczynając nową erę w informatycznym wsparciu procesów zarządzania kapitałem ludzkim. – mówi Teresa Olszewska, Prezes Zarządu GAVDI Polska. S.A.

Realizacja projektu rozpoczęła się 13 stycznia b.r. Prowadzone przez konsultantów firmy GAVDI prace wdrożeniowe zakończyły się 23 marca b.r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GAVDI Polska S.A.
http://gavdi.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »