Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pierwsze Urodziny Galerii Handlowej Focus Mall Piotrków Trybunalski

Pierwsze Urodziny Galerii Handlowej Focus Mall Piotrków Trybunalski
Zobacz więcej zdjęć »
Już w sobotę, 13 listopada 2010 roku galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji dla wszystkich Klientów przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Startujemy już od godz. 13:00 magicznym miasteczkiem „Fokus-pokus", w którym na wszystkie dzieci i ich opiekunów będzie czekał iluzjonista i akrobaci, wielkie bańki mydlane, szczudlarz. Każdy będzie mógł zobaczyć niezwykłe sztuki cyrkowe, sprówać swoich sił w różnych konkursach i zabawach. Będą także z nami sobowtórzy Marilyn Monroe, Chucka Norrisa i Elvisa Presleya. Nie zabraknie oczywiście ogromnego, urodzinowego tortu, którym już o 16:00 poczęstujemy naszych Klientów. Natomiast o godzinie 17:00 odbędzie się wielki finał loterii urodzinowej i wylosujemy zwycięzcę, który odbierze kluczyki do prześlicznego, nowiutkiego Forda Focusa!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Gwiazdąwieczoru będzie zespól Łzy, który o godz. 19:00 zagra nawiększe swoje przeboje tj.: „Agnieszka już dawno...", „Oczy szeroko zamknięte", „Narcyz się nazywam" i wiele innych. Całość imprezy poprowadzi znany dziennikarz Krzysztof Ibisz.

Świętuj z nami pierwsze urodziny Focus Mall !!!!!!!

Galeria rozrywkowo - handlowa Focus Mall to obiekt w centrum Piotrkowa Trybunalskigo. Uroczyste otwarcie nastąpiło 13 listopada 2009 roku, wtedy to dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolicznych miejscowości oddano to dyspozycji ponad 100 sklepów, punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios.

Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Park. Piotrkowska galeria jest czwartym tego typu obiektem - w 2007 roku otwarto pierwszą galerię w Rybniku, następnie w 2008 roku otwarto galerie Focus Mall w Bydgoszczy i Zielonej Górze. Kolejne projekty dotyczą m.in. Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kasia@grupakreatywni.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »