Gospodarka » Przemysł

PM Group projektuje dla Fresh Start Bakeries

Nowa inwestycja firmy Fresh Start Bakeries, należącej do światowego holdingu Aryzta, powstanie tym razem w Strzegomiu. To pierwsza inwestycja na strzegomskich terenach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Zakład produkcyjny zaprojektuje firma PM Group.

PM Group projektuje na zlecenie FSB Piekarnie Sp. z o. o. zakład produkcyjny wraz z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem technicznym. Jego łączna powierzchnia wyniesie blisko 12 tys. mkw. - Obecnie zespół projektantów PM Group  opracowuje  projekt koncepcyjny nowego zakładu. Do końca marca opracowana zostanie dokumentacja do uzyskania niezbędnych decyzji i pozwoleń oraz do przeprowadzenia procedury przetargowej. Przewidujemy, że realizacja inwestycji rozpocznie się wczesną wiosną - informuje Łukasz Kantorowicz z PM Group. W kolejnych etapach współpracy, poza organizacją przetargów, inżynierowie z PM Group zajmą się nadzorem i zarządzaniem realizacją inwestycji. - Pierwszych wypieków spodziewamy się na początku 2013 roku - dodaje Łukasz Kantorowicz. 


Fresh Start Bakeries Europe jest liderem w produkcji pieczywa hamburgerowego, dostarczanego do sieci sklepów i restauracji na całym świecie. Europejskie piekarnie FSB działają w Barcelonie, Madrycie, Sztokholmie, Malmo, Duisburgu oraz w miejscowości Michałów-Reginów pod Warszawą.

PM Group jest międzynarodową firmą architektoniczną, m.in. zarządzającą realizacją inwestycji i zajmującą się doradztwem technicznym dla sektora prywatnego i publicznego. Firma powstała     w Irlandii, a obecnie posiada biura w Europie, Azji i Ameryce Północnej. W Polsce siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, ale spółka prowadzi także biura w Warszawie i Krakowie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PM Group Polska
http://www.pmgroup.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »