Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Po co uzupełniać koenzym q10?

Po co uzupełniać koenzym q10?
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli brak czasu nie pozwala nam na zdrowe i prawidłowe odżywianie, to suplementy diety są najlepszym pomysłem na uzupełnienie koenzymu.

Nasze ciało akumuluje małe lub duże ilości witamin postępuje tak także jeśli chodzi o koenzym q10. Organem mającym duże zapotrzebowanie na koenzym q10 oraz jednocześnie dużym jego magazynem jest mięsień sercowy. Pomimo to różni ludzie mają inne zapotrzebowanie na koenzym q10.


Serce jest narządem, który najszybciej reaguje na brak koenzymu q10. Jeżeli gdzieś w ciele istnieje podwyższone zapotrzebowanie na koenzym q10, często jest ono uzupełniane z rezerw istniejących w sercu. Z tego powodu tam jego niedobór. Koenzym q10 odbudowuje w sercu jego utraconą energię. Przywraca do normy zaburzenia rytmu serca. Redukuje możliwość ataku serca.

Wątroba a koenzym q10

Koenzym q10 wspomaga wątrobę w regeneracji pod koniec dnia. Starzejąc się synteza własna redukuje się i szybko może dojść do niedoboru. Dlatego ważne są suplementy zawierające koenzym q10 które zatrzymają ten proces.

Przy większości chorób układu nerwowego zniszczeniu ulegają mitochondria, które magazynują koenzym q10. Szczególnie zaleca się zażywać suplementy z koenzymem w czasie np. depresji czy też klimakterium, wtedy też układ nerwowy jest bardzo narażony. Koenzym q10 ważny jest również dla poprawnej przemiany materii a także jest odpowiedzialny za wymianę informacji pomiędzy komórkami.

Układ immunologiczny a koenzym q10

Koenzym q10 zwiększa siły obronne organizmu. Ma dobry wpływ na przebieg chorób nowotworowych. Jeżeli często jesteśmy pod wpływem stresu albo odżywiamy się nie racjonalnie, powinno się zmienić złe nawyki życiowe i sięgnąć po suplementy z koenzymu.

Mangostan i koenzym q10. Super sposobem na utrzymanie młodego wyglądu jest używanie takich suplementów jak mangostan i koenzym q10. Daje tyle substancji odżywczych, że działa dogłębnie na całe nasze ciało. Choroby serca czy nerwowe już nie są problemem. Przy pomocy aktywnych czynników. Dzięki aktywnym czynnikom mangostan poprawia wchłanianie i produkcje koenzymu. Jego funkcje to: naprawa wątroby, naprawa układu krwionośnego oraz mięśnia sercowego ratunek dla nerwów. Oczyszczanie organizmu z toksyn, także działanie anty zapalne, regeneracja naskórka, zwiększenie energii. Swoje cudowne działanie Mangostan posiada dzięki niebywale bogatemu składowi chemicznemu, cały szereg witamin i soli mineralnych, i co więcej 40 rodzajów ksantonów. Mangostan skutecznie chroni nasze ciało przed niszczącym działaniem wolnych rodników.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tobisz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »