Motoryzacja » Samochody

Polacy na NISSAN TITAN DESERT RACE 2009

Polacy na NISSAN TITAN DESERT RACE 2009
Zobacz więcej zdjęć »
NISSAN TITAN DESERT RACE – wyścig, który zostanie rozegrany wiosną tego roku na marokańskiej pustyni – już cieszy się uznaniem wśród entuzjastów kolarstwa górskiego w całej Europie.

Nissan Sales Central & Eastern Europe organizuje własny zespół liczący cztery osoby, w tym dwóch zawodników z Polski (oraz dwóch zawodników z Czech).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wyścig rozpocznie się 27 kwietnia w mniejscowości Warzazat i zakończy wieczorem 1 maja w Erfud. Trasa podzielona jest na pięć etapów, o długości od 70 do 130 km, i prowadzi przez tereny o zróżnicowanej nawierzchni: 5% piasek, 70% otwarta pustynia (twarde podłoże), 25% twardy szutr.

Po trzech latach liczba uczestników NISSAN TITAN DESERT podwoiła się, a zasady organizacyjne zostały skonsolidowane. W 2009 roku będzie to już zatem impreza o rekordowej liczbie uczestników.

W ciągu pięciu dni rozegrane zostaną cztery etapy w ekstremalnych warunkach: trzy etapy górskie i jeden dwudniowy maraton. W 2009 roku w wyścigu startują uznani zawodowcy, co oznacza, że tegoroczna rywalizacja będzie punktem zwrotnym. O ile wcześniej chodziło przede wszystkim o promocję sportu i zdrowego stylu życia, o tyle tym razem premiowana będzie właśnie rywalizacja, a w regulaminie większy położono nacisk na współzawodnictwo, które w tych warunkach musi mieć ekstremalny charakter.

Nissan jako sponsor imprezy zapewni między innymi pojazdy terenowe do obsługi wyścigu.

W ofercie Nissana znajduje się najszersza oferta samochodów 4x4 na rynku. Oprócz Pathfindera miłośnicy zarówno letnich, jak i zimowych aktywności świetnie znają wszechstronnego X-TRAILa czy legendarnego Patrola. Nissan jest jedyną europejską firmą oferującą 2 modele czteronapędowych pickupów na rynku; rekreacyjnego Nissana Navarę i roboczego Nissana NP300. Do grupy samochodów z napędem na 4 koła trzeba zaliczyć również Nissana Qashqai, luksusowe Murano i supersportowego GT-R. Szczegółowe informacje o modelach z napędem na cztery koła znaleźć można na stronie: www.nissan.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

InfoMoto
http://infomoto.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »