Rozrywka i wypoczynek » Gry

Polowanie na samochód

Polowanie na samochód
Zobacz więcej zdjęć »
W Arkadach Wrocławskich trwa polowanie na samochód. Klienci robią zakupy i kolekcjonują paragony. Ci, którzy wydadzą najwięcej, zawalczą o samochód miejski Volkswagen Up!

Nie brakuje chętnych do wzięcia udziału w konkursie „Turbo Moda” Arkad Wrocławskich. Dokładnie na półmetku trwania akcji zgłosiło się do niej już ponad 800 osób. Zasady walki o samochód są proste – im wyższa kwota wydana na zakupy w sklepach Arkad Wrocławskich, tym większa szansa na jego wygranie. Paragony można zbierać do 15 października. Wśród osób, na których paragonach będą widniały najwyższe kwoty, wyłonionych zostanie 25 spośród 30 finalistów akcji. Pięć dni później, 20 października, wezmą udział w konkursie na symulatorach samochodów wyścigowych w Arkadach Wrocławskich podczas Wielkiego Finału. Zwycięzca konkursu – osoba, która w wyścigu osiągnie najlepszy czas - wygra Volkswagen'a Up!

Istnieją dwa sposoby, które pozwalają naszym Klientom na znalezienie się w finale wyścigu o samochód – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Arkad Wrocławskich. Zakupy

można robić już teraz i kolekcjonować paragony. Można też spróbować szczęścia 20 października, w dniu Wielkiego Finału. 5 osób, które zgłosi się do nas z paragonami na największą kwotę za zakupy zrobione właśnie w tym dniu, również będzie mogło wziąć udział w wyścigu na symulatorach i powalczyć o Volkswagen'a Up.

Szczegóły akcji „Turbo Moda” na www.arkadywroclawskie.pl oraz w Punkcie Obsługi.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »