Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Ponad 1 000 nagród w loterii Wilkinson nr 1 w Niemczech

Ponad 1 000 nagród w loterii Wilkinson nr 1 w Niemczech
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 1 000 nagród można wygrać w loterii Wilkinson. W 19 miastach Polski ekipy marki Wilkinson rozdają Polakom maszynki do golenia Xtreme3, które są nr 1 Niemczech*. Każda maszynka zawiera unikalny kod loteryjny, który może przynieść Ci nagrodę!

Ekipy Wilkinson rozdają maszynki Wilkinson, które są nr 1 w Niemczech*. Każda maszynka zawiera unikalny kod loteryjny, który może przynieść Ci nagrodę!  Sprawdź czy ekipa Wilkinson odwiedzi Twoje miasto na http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts. Śpiesz się, maszynki z kodami możesz odebrać do 29 maja**.

 Każda maszynka zawiera unikalny kod do loterii w której do wygrania jest ponad 1000 nagród:

- 40 x 1000 zł

- 100 x 500 zł

- 400 x 100 zł

- 600 opakowań najlepszych maszynek jednorazowych Wilkinson Xtreme3.

Po otrzymaniu promocyjnej maszynki należy wejść na fanpage Wilkinson http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts, wpisać kod umieszczony na opakowaniu i sprawdzić czy wygrało się jedną z ponad 1000 nagród.

Sampling odbywa się w 19 miastach Polski: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Wrocławek, Warszawa, Poznań, Łódź, Lublin, Wrocław, Częstochowa, Kielce, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów. Sampling potrwa do 29 maja (w Warszawie do 2 czerwca).

Więcej info na www.satyskacjawilkinson.pl oraz na http://www.facebook.com/WilkinsonPolska?ref=ts&fref=ts.

*Wilkinson za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Niemcy, udziały wartościowe w segmencie maszynek jednorazowych, wrzesień 2011- listopad 2012. 

**oprócz Warszawy, gdzie sampling trwa do 2 czerwca 2013 r.

*        *        *

Kontakt dla mediów:

studio PRowokacja Agencja Public Relations / tel.: +48 42 209 17 45
Agnieszka Burzyńska / agnieszka.b@studioprowokacja.pl / +48 691 91 00 37Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »