Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ponad 9 tysięcy zł w bonach do zdobycia w jeden weekend!

Ponad 9 tysięcy zł w bonach do zdobycia w jeden weekend!
Zobacz więcej zdjęć »
Nie lada atrakcja czeka gości Centrum Handlowego Auchan Mikołów. Od najbliższego piątku każdy będzie mógł bowiem zawalczyć o atrakcyjne nagrody, których łączna wartość to aż 9 350 zł. Będzie można je zdobyć podczas dwóch wiosennych zabaw – Wieczoru okazji oraz Tropicieli cen. Wejdziesz do gry?

Wydaje ci się, że znasz ceny odzieży oferowanej przez większość marek? Sprawdź się w konkursie „Tropiciele cen”, który już w najbliższą sobotę i niedzielę 10 i 11 maja podgrzeje atmosferę w Centrum Handlowym Auchan Mikołów.

Na specjalnie wyeksponowanych manekinach zaprezentowane zostaną dwie wiosenne stylizacje. Zadaniem uczestników będzie jak najbardziej dokładne określenie ceny prezentowanego ubioru i wszelkich dodatków widocznych na postaci. Dla osób, którym uda się to najlepiej, przygotowano wyjątkową nagrodę – dwa bony zakupowe o wartości 1000 zł. Na osoby, które będą blisko rzeczywistej ceny, czekają nagrody drugiego i trzeciego stopnia – 2 bony o wartości 500 zł oraz 10 bonów o wartości 100 zł na dalsze zakupy w CH Auchan Mikołów.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w ciągu dni konkursowych zrobić na terenie galerii handlowej zakupy za minimum 50 zł, a następnie w Punkcie Obsługi Konkursu wypełnić formularz konkursowy. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej www.auchanmikolow.pl.

Pomocne w wytropieniu cen może okazać się rozpoznanie w galerii handlowej. Dobrą okazją do jego przeprowadzenia będzie akcja „Wieczór okazji”, która odbędzie się w piątek 9 maja. Tylko przez trzy godziny uczestnicy zabawy będą mieli szansę zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach, a także zawalczyć o bony, których łączna wartość to aż 5 350 zł. Aby zdobyć nagrodę o wartości 50 zł, wystarczy dokonać na terenie galerii handlowej zakupów za minimum 150 zł. Atmosferę podgrzeje fakt, że zabawa kieruje się zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”.

Weekendowa zabawa „Tropiciele cen” rozpocznie się w sobotę 10 maja w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3. Punkt Obsługi Konkursu będzie czynny w sobotę 10 maja oraz w niedzielę 11 maja w godzinach 10.00 – 18.00. Konkurs poprzedzi akcja „Wieczór okazji”. Z wyjątkowych promocji oraz możliwości zdobycia bonów towarowych będzie można skorzystać w piątek 9 maja w godzinach 18.00 – 21.00.

Regulamin obu wydarzeń dostępny na stronie internetowej www.auchanmikolow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »