Dom » Wnętrza

Powiew wzorniczej świeżości – nowość od hansgrohe, czyli kolekcja łazienkowa Rebris

Powiew wzorniczej świeżości – nowość od hansgrohe, czyli kolekcja łazienkowa Rebris
Zobacz więcej zdjęć »
Czasami potrzeba naprawdę niewielkiej zmiany, aby uzyskać spektakularny efekt. Niekiedy wystarczy detal, który ożywi całą łazienkę i nada jej świeżego wyglądu. Wzornicza subtelność, która robi wielką różnicę to bateria Rebris od hansgrohe.

Łazienkowa nowość, która przekonuje nie tylko wyrafinowanym designem dostępnym w dwóch wariantach, ale także technologiami oszczędzającymi wodę i energię: CoolStart i EcoSmart. W ten sposób hansgrohe Rebris wnosi do łazienki jeszcze więcej przyjemności i funkcjonalności.

Ograniczony do tego, co naprawdę się liczy

Kolekcja Rebris od hansgrohe skupia się na tym, co najważniejsze w zakresie wzornictwa, technologii i funkcji. Nowy produkt marki stawia na ponadczasowość, jakość, ochronę zasobów i inteligentne funkcje, które ułatwiają codzienne życie. Rebris jest dostępny w dwóch wariantach wzorniczych: Rebris S (z miękkimi krzywiznami) i Rebris E (z czystymi liniami). Aby w pełni dostosować się do osobistych potrzeb użytkowników i atmosfery danej łazienki, obie opcje są dostępne w opcjach o różnych wysokościach oraz w modnych chromowanych i matowych czarnych wykończeniach. Rebris S i Rebris E szczególnie przyciągają wzrok swoim eleganckim wyglądem i wyrafinowanym uchwytem baterii. Rebris S harmonijnie wkomponowuje się w różne style łazienkowe dzięki miękkiej, okrągłej sylwetce. Rebris E jest prosty i ma geometryzującą formę. Jego minimalistyczna sylwetka wpisuje się szczególnie dobrze w nowoczesnych przestrzeniach. Ponadto, ten sam styl projektowy jest kontynuowany w szerokiej gamie baterii umywalkowych z wariantami podtynkowymi, wylewkach wannowych i w kompletach prysznicowych. Inne produkty hansgrohe z istniejącego asortymentu, takie jak akcesoria AddStoris czy główki prysznicowe Vernis, harmonijnie uzupełniają linię Rebris.

Jeszcze więcej codziennych przyjemności

Technologia CoolStart umożliwia łatwe oszczędzanie energii w codziennym użytkowaniu, sprawiając, że bateria automatycznie dostarcza zimną wodę, gdy uchwyt znajduje się w pozycji środkowej. Dzięki temu przy krótkim włączeniu i wyłączeniu, np. podczas moczenia szczoteczki do zębów, nie jest zużywana zbędna energia wykorzystywana do ogrzania wody. CoolStart od hansgrohe uruchamia proces podgrzewania wody tylko wtedy, gdy jest on naprawdę potrzebny. Ponadto: bateria posiada perlator Coin Slot, który można po prostu odłączyć od baterii za pomocą monety w celu nieskomplikowanego czyszczenia. Zintegrowana technologia EcoSmart redukuje przepływ wody do zaledwie 5 litrów na minutę.  Dzięki hansgrohe Rebris do łazienki wkracza powiew lekkości i beztroski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ola@hshpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »