Gospodarka » Żywność

Pożywne śniadanie dla zapracowanych

Pożywne śniadanie dla zapracowanych
Zobacz więcej zdjęć »
Płatki owsiane Elovena dostępne w poręcznych saszetkach to sposób na pożywne i sycące śniadanie dla wszystkich zapracowanych. Zawarty w nich błonnik i substancje odżywcze dostarczają energii na długi czas, dzięki czemu możemy pracować dłużej i efektywniej.

Letnie miesiące to czas, w którym świat wydaje nam się jaśniejszy i piękniejszy a poranne ptasie śpiewy zapowiadają przyjemne, ciepłe dni. Jednak leżąc rano w łóżku i wsłuchując się w te ptasie trele, mamy przed sobą normalny dzień, z odwiecznymi obowiązkami do wypełnienia i celami do osiągnięcia. Poranne powietrze orzeźwia i zachęca do spaceru, lecz my musimy szykować się do pracy. Kusi nas wizja oderwania się od codzienności i zatopienia w tych błogich objawach lata. Jednak rzeczywistość jest nieubłagana, domowe obowiązki wzywają, a w pracy czeka na nas stos papierów na biurku, mnóstwo sprawozdań do napisania, druków do wypełnienia i cała masa innych spraw zawodowych. Na samą myśl o tym wszystkim opuszczają nas dobre chęci, opadamy z sił i najchętniej machnęlibyśmy na to wszystko ręką.

Co zrobić, aby nabrać energii do działania?

Jedyną radą na taki stan rzeczy jest pożywne śniadanie. Ten poranny posiłek, jeśli jest przyrządzony starannie i z rozsądkiem, przynosi dużą dawkę energii, a w konsekwencji – optymizm i dobre samopoczucie. W tej roli doskonale sprawdzą się Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach Elovena. Produkowane są one z naturalnych składników i zawierają suszone owoce, pełnoziarniste płatki owsiane, witaminę B1, żelazo i magnez. Owies, który wchodzi w skład płatków Elovena zawiera duże ilości błonnika, w tym beta-glukanu. Błonnik ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu, gdyż wspomagając układ pokarmowy ułatwia przemianę materii. Beta-glukan natomiast pomaga kontrolować poziom cholesterolu oraz wyrównuje i utrzymuje na stałym poziomie cukier we krwi po posiłku. Dzięki temu energia uwalniana jest stopniowo i nie tracimy jej zaraz po przyjściu do pracy. Płatki owsiane  Elovena są lekkostrawne, a zawarte w nich sól i cukier zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu, że są w wygodnych saszetkach i nie wymagają gotowania, są proste i szybkie w przygotowaniu – wystarczy zalać je gorącą wodą lub mlekiem. Płatki Elovena to gwarancja dobrego samopoczucia już od samego rana, zawarte w nich naturalne składniki zwiększą naszą sprawność umysłową i fizyczną, dzięki czemu będziemy mogli pracować szybciej i efektywniej. Po zjedzeniu takiego śniadania wyjdziemy z domu pełni sił witalnych i w dobrym humorze, a po drodze do pracy będziemy podziwiali zieleniące się trawniki i kwitnące kwiaty, rozkoszując się ciepłym dniem .  

Płatki owsiane bez gotowania Elovena rekomendowane są przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii i wchodzą w skład programu Poznaj Siłę Serca. Celem tego programu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania  o zdrowie, a także zbiórka funduszy na budowę  systemu wspomagania serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dlatego kupując płatki Elovena nie tylko dbamy o naszą kondycję i sprawność umysłową ale także przyczyniamy się do budowy systemu wspomagania serca dla dzieci, gdyż część dochodu z ich sprzedaży przeznaczana jest właśnie na ten cel. 

Produkt: Płatki owsiane Elovena w saszetkach bez gotowania

Dostępne smaki: z malinami, z jabłkiem i cynamonem

Waga: 210g (6 saszetek x 35g)

Cena opakowania (6 saszetek): ok. 6 zł

Dystrybutor: Raisio Polska Foods Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Solution

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »