Dom » Architektura

Projekty domów małych i pięknych 2010 - katalog Lipińscy Domy

Projekty domów małych i pięknych 2010 - katalog Lipińscy Domy
Zobacz więcej zdjęć »
Zobacz co jest w modzie i na topie w architekturze projektów domów. Nowy katalog z pracowni architektonicznej Lipińscy Domy przedstawia najnowsze trendy w budownictwie jednorodzinnym.

Drodzy Państwo! Właśnie ukazał się najnowszy katalog Ciepłe Domy. Prezentujemy w nim projekty domów, głównie domów małych, prostych w realizacji, tanich w utrzymaniu,  a jednocześnie pełnych uroku. Wśród nich na uwagę niewątpliwie zasługuje 40 projektów premierowych, na przykładzie których udowadniamy, że także w niewielkich domach jest miejsce zarówno na oryginalność rozwiązań jak i na funkcjonalność.

 

Do katalogu dołączona jest też wkładka Domy Premium, w której przedstawiamy kolekcję wyjątkowych domów dla wymagających inwestorów. Wszystkie Domy Premium zaprojektowane są w standardzie energooszczędnym,  mają racjonalnie przemyślaną aranżację przestrzeni, są niezwykle funkcjonalne i komfortowe.

Każdy projekt z kolekcji Premium został wzbogacony o wizualizację wnętrz. Klientom zainteresowanym zakupem domu z tej kolekcji, do końca września oferujemy 200 zł rabatu na projekt. Najnowszy katalog Ciepłych Domów można nabyć w punktach kolportażowych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »