Dom » Architektura

Projekty domów na Forum Biznesu we Wrocławiu – 19 i 20.11.2010

Projekty domów na Forum Biznesu we Wrocławiu – 19 i 20.11.2010
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszamy na wykład dr inż. arch. Miłosza Lipińskiego na konferencji z cyklu FORUM BIZNESU - organizowanej przez Dolnośląską Izba rzemieślniczą we Wrocławiu oraz Izbę Rzemieślniczą z Drezna i Parlament Hanzeatycki

Dolnośląska Izba rzemieślnicza we Wrocławiu oraz Izba Rzemieślnicza z Drezna i Parlament Hanzeatycki zapraszają przedstawicieli rzemiosła oraz małych i średnich przedsiębiorstw, głównie z branży budowlanej, wykończeniowej, biur inżynieryjnych, planowania oraz biur architektonicznych, na Forum Biznesu.

Konferencja ta, w której będą uczestniczyć firmy ze wszystkich państw nadbałtyckich, jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów gospodarczych oraz do zapoznania się z nowatorskimi rozwiązania architektonicznymi, nowoczesnymi technologiami i innowacyjnymi procesami w budownictwie. Do uczestnictwa w Forum zaproszony został także dr inż. arch. Miłosz Lipiński, właściciel Biura Projektowego Lipińscy Domy oraz autor pierwszego, i jak na razie jedynego certyfikowanego domu pasywnego, zrealizowanego w Smolcu koło Wrocławia. Pierwszego dnia Konferencji, 19 listopada, wygłosi on wykład pod tytułem: „Dlaczego warto budować domy energooszczędne w Polsce, na przykładzie pierwszego certyfikowanego domu pasywnego”. Uczestnicy Konferencji będą także gościli w domu pasywnym w Smolcu, gdzie od strony praktycznej będą mogli zapoznać się z technologią jego budowy oraz z zastosowanymi w nim rozwiązaniami.

data Konferencji: 19-20 listopada 2010

miejsce: hotel Nowotel, ul. Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław

organizator: Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu, Parlament Hanzeatycki, Izba Rzemieślnicza w Dreźnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pozycjonowanie Wrocław - Prestige SEO
http://pseo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »