Firma » Finanse

Przepis na uzyskanie kredytu bez zaświadczeń

Przepis na uzyskanie kredytu bez zaświadczeń
Zobacz więcej zdjęć »
Czy istnieje szansa uzyskania kredytu, gdy nie można w pełni udokumentować pochodzenia zarobków lub ma się zbyt niskie i nie posiada zdolności kredytowej? Na te pytanie znamy odpowiedź i przedstawiamy sposób na uzyskanie kredytu odnawialnego bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach.

Mogą z niego skorzystać wszyscy i zawsze uzyskają z tego procederu korzyści dla siebie. Przepis jest prosty i nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani specjalnej wiedzy z tej dziedziny.

Jak załatwić, więc taki kredyt? Przepis!

Wszystko opiera się na otwarciu bezpłatnego, lecz najnowocześniejszego konta Internetowego, w którego opcjach standartowo jest zakładka umożliwiająca uruchomienie kredytu odnawialnego. Przeważnie maksymalna kwota kredytu, jaką będzie można wykorzystywać i gdzie nie będzie trzeba przy tym składać żadnych zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach zamyka się w kwocie 10 000 zł. Więc jest to spora suma, jaką będziemy mieli do dyspozycji.

Po otwarciu konta osobistego, przedstawionego na stronie - kredyt odnawialny, należy zadeklarować wpłatę miesięczna na poziomie 1 000 zł. Zasilanie konta może być dokonywane przez pracodawcę, z prowadzonej działalności handlowej, gospodarczej itd. Można samemu wpłacić pieniądze, chociażby będąc rolnikiem, poprzez przelewy z innego posiadanego konta lub chociażby dokonując wpłat na poczcie.

Kwoty wpłat zostaną zarejestrowane, więc można już wypłacić pieniądze za pomocą karty, którą otrzymamy wraz z otwarciem tego nowoczesnego rachunku lub zapłacić rachunki za media poprzez konto korzystając z Internetu. Przelewy są bezpłatne, więc korzystniejszy sposób na opłaty rachunków niż klasyczny: na poczcie. Większy obrót na koncie ( wpłaty i wypłaty) to lepiej dla nas, ponieważ staniemy się wiarygodniejszym klientem dla banku a tym samym zyskamy dodatkowe możliwości chociażby wyższą zdolność kredytową, gdy w przyszłości będziemy ubiegać się o kredyty samochodowe lub mieszkaniowe.

Po tej operacji już poprzez konto uruchomić należy kredyt odnawialny. Umowa o ten kredyt jest w formie elektronicznej i gdy spełniliśmy pierwszy konieczny warunek do uzyskania kredytu odnawialnego, czyli wpłacaliśmy po minimum 1 000 zł/mc, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach kredyt natychmiast zostanie uruchomiony. Do korzystania z tego kredytu otrzymamy kartę kredytowo-debetową (wszystko w jednym), za którą opłata wynosi poniżej złotówki miesięcznie. Za jej pomocą, będzie można wypłacać pieniądze z bankomatów czy też płacić w sklepach.

Po wykorzystaniu przyznanej puli, kredyt będzie automatycznie odnawiany na kolejny rok (12 miesięcy). Nie trzeba wykorzystywać całej sumy. Pożyczyć można kwotę, jaką obecnie potrzebujemy i od tej sumy zapłacimy niewielkie odsetki.

To dobre rozwiązanie w trudnych czasach, podczas wyjazdów wakacyjnych, w okresie przedświątecznym, gdy pieniędzy w portfelu zabraknie a kredytu można nie dostać lub nie ma na to czasu.

Kredyt odnawialny w koncie zawsze zagwarantuje nam pełen komfort finansowy. Również osoby prowadzące firmy, małe sklepy lub punkty gastronomiczne zawsze będą miały skąd pożyczyć pieniądze (konto z limitem kredytowym), zaspokoić konieczne potrzeby związane ze zwiększonymi zakupami, bieżącą działalność, zamiast ubiegać się o kredyty dla firm i czekać na jego przyznanie.

Idealna i praktycznie czasami jedyna szansa by uzyskać kredyt gotówkowy nie posiadając zdolności kredytowej, co zdarza się również osobom zatrudnionym na umowę o pracę lub pracując chociażby dorywczo na budowie, uzyskując dochody z różnych źródeł, w których to pracodawca nie zawsze wystawia zaświadczenie o zarobkach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Vincent V. Severski w Empik Bonarka, 21 maja, godz. 20:00
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »