Technologie » Komputery

Przetestuj Panda Cloud Office Protection i wygraj iPada

Przetestuj Panda Cloud Office Protection i wygraj iPada
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Panda Security organizuje konkurs na najciekawszą recenzję produktu Panda Cloud Office Protection. To przyjazne oprogramowanie zapewnia całkowitą ochronę środowiska IT firmy, a do tego nie obciąża sieci lokalnej dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Cloud Computing.

Konkurs organizowany przez firmę Panda Security, lidera zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security, potrwa do 15 sierpnia 2010 r.

Do autora zwycięskiej pracy trafi iPad firmy Apple, twórca drugiej nagrody otrzyma dla swojej firmy roczną licencję na rozwiązanie Panda Cloud Office Protection (http://www.pspolska.pl/produkty/cloud_office_protection/) z możliwością zabezpieczenia do 100 stanowisk. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy ze strony http://www.pspolska.pl/cloud/ pobrać wersję testową programu i ocenić jego działanie.

Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w konkursie otrzymają  nagrodę gwarantowaną - program Panda Internet Security 2010. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie http://www.pspolska.pl/cloud/.

Program Panda Cloud Office Protection przeznaczony jest dla małych oraz średnich firm i zapewnia ochronę komputerów, notebooków, serwerów oraz poczty email. Oprogramowanie wykorzystuje innowacyjną technologię Kolektywnej Inteligencji (Cloud Computing) przez co jest łatwe w instalacji i administracji oraz nie powoduje zbędnego obciążenia sieci lokalnej. Administrator zarządza procesem wdrożenia, ustawieniami modułów ochronnych oraz grupami użytkowników za pomocą Konsoli Centralnego Zarządzania zlokalizowanej na serwerach Panda Security (usługa Software as a Service). Małe i średnie firmy mogą więc korzystać z outsourcingu samodzielnie (wykorzystując infrastrukturę udostępnianą za pośrednictwem internetu przez Panda Security) lub przekazać wszystkie zadania związane z administracją zewnętrznej firmie informatycznej.

Panda Cloud Office Protection zapewnia małym i średnim firmom możliwości dostępne dotychczas tylko w zaawansowanych systemach ochrony, dodatkowo bez zbędnych komplikacji technicznych oraz kosztów związanych z instalacją systemu centralnego zarządzania w sieci lokalnej. Zarządzanie oddziałami i komputerami mobilnymi nigdy dotąd nie było tak proste i tanie. Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie: http://www.pspolska.pl/produkty/cloud_office_protection/)

O firmie Panda Security

Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja Agencja Public Relations
http://www.studioprowokacja.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »