Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Psi Patrol przyjedzie do Galerii nad Jeziorem

Psi Patrol przyjedzie do Galerii nad Jeziorem
Zobacz więcej zdjęć »
Już 2 grudnia Chase, Marshall, Rubble i Sky we własnej osobie zawitają do Galerii nad Jeziorem. Najbardziej znani na świecie psi bohaterowie zaproszą dzieci do wspólnej zabawy. Ponadto tego dnia w galerii można będzie spotkać jeszcze jednego gościa specjalnego - Świętego Mikołaja.

„Psiego Patrolu” nie trzeba nikomu przedstawiać. Bohaterskie pieski zyskały ogromną sympatię dzieci na całym świecie, a pełnometrażowy film „Psi Patrol” obejrzało w kinach ponad 1,2 mln osób. Najpopularniejsza na świecie czworonożna ekipa powróciła do kin z nowymi przygodami, w animacji „Psi Patrol: Wielki film”.

Z tej okazji Galeria nad Jeziorem postanowiła zabrać dzieci wprost do świata tej jednej z najbardziej znanych współczesnych bajek. Już 2 grudnia do centrum zawitają bohaterowie „Psiego Patrolu” – Chase, Marshall, Rubble i Sky. Dzieci będą miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i przybić piątkę ze swoimi ulubieńcami.

W centrum zostanie przygotowana specjalna scena z efektownie migającym, ogniście świecącym i wydającym dźwięki meteorytem, imitującym ten, który spadł na ziemię w filmie. Na scenie, co godzinę odbywać się będzie „Psi Patrol Bingo”, a także konkursy z licznymi nagrodami filmowymi.

Pieski zaproszą dzieci również do wspólnej zabawy w kilku strefach tematycznych. Na przykład w strefie Chase’a odbędą się warsztaty z bezpieczeństwa na drodze, podczas których dzieci zdobędą cenną wiedzę o zasadach poruszania się na ulicach i chodnikach. W strefie budowniczego Rubble’a można będzie stworzyć budowle z przestrzennych puzzli, zaś Sky zaprosi najmłodszych na zjeżdżalnię do basenu z kulkami.

W strefie multimedialnych zabaw dzieci będą miały okazję posłuchać Kosmopiesków i obejrzeć różne animacje z ich udziałem na ekranie. Ponadto każdy mały i duży fan Chase’a będzie mógł wsiąść do jego specjalnego radiowozu, a nawet uruchomić radio, światła i klakson. Wszystkie strefy zabaw dostępne będą w godzinach 11.00-19.00. Wstęp do nich będzie bezpłatny. Warto obserwować również fanpage Galerii nad Jeziorem na Facebooku. Zostanie zorganizowany tu konkurs, w którym do wygrania będą gadżety z motywem Kosmopiesków.

„Grudzień to czas, w którym wszystkie dzieci szczególnie wypatrują podarunków i atrakcji. Dlatego bardzo cieszymy się, że w tym przedświątecznym okresie możemy zaprosić najmłodszych do zabawy w bajkowym świecie, w otoczeniu ich ulubionych bohaterów, prezentów oraz innych niespodzianek” - mówi Anna Frydrysiak Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem w Koninie.

Galeria przygotowała dla dzieci jeszcze jednego, wyjątkowego gościa specjalnego. Po pasażu centrum przechadzał się będzie Święty Mikołaj, który chętnie zapozuje z dziećmi do zdjęć i wręczy im słodkie upominki.

Dzień w towarzystwie Psiego Patrolu oraz Mikołaja, w Galerii nad Jeziorem będzie doskonałą okazją do spędzenia rodzinnego czasu, pełnego atrakcji i wrażeń, ale także zrobienia dobrych uczynków dla potrzebujących czworonogów. W centrum odbędzie się akcja charytatywna, jaką będzie zbiórka darów dla psów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Tego dnia każdy może wspomóc podopiecznych schroniska przynosząc karmę, zabawki czy koce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »