Firma » Biznes

Rambit laureatem programu Nice Partner Roku 2010

Rambit laureatem programu Nice Partner Roku 2010
Zobacz więcej zdjęć »
Druga edycja programu partnerskiego Nice Partner Roku przeszła do historii. W ostatni piątek karnawału - 4 marca 2011 w Windsor Palace Hotel odbyła się uroczysta Gala Finałowa na której laureatom zostały wręczone nagrody.

Program Partner Roku ma na celu podniesienie jakości współpracy i standaryzację sieci sprzedaży Nice. Ideą programu jest wyłonienie i nagrodzenie najsolidniejszych Partnerów Handlowych.W odróżnieniu od pozostałych programów motywacyjnych, celem tego projektu nie jest ocena wyniku sprzedaży czy potencjału handlowego, lecz zaangażowanie, motywacja, lojalność i chęć usystematyzowania i profesjonalizacji wspólnych działań.

Aż 140 kandydatów podjęło w tym roku wyzwanie zdobycia tytułu Partner Roku 2010. W gronie laureatów znalazła się Firma Rambit z Krakowa, która tym razem została uhonorowana tytułem Złoty Partner Roku 2010.

Zdobycie przez firmę Rambit Certyfikatu Złoty Partner jest potwierdzeniem wysokiej jakości obsługi i doradztwa, oraz profesjonalizmu w sprzedaży i montażu bram i automatyki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rambit - automatyka i sterowanie bram
http://rambit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »