Kultura, sztuka » Kultura

Replika też współpracuje z eClicto

Replika też współpracuje z eClicto
Zobacz więcej zdjęć »
Książki wydawane przez poznańskie wydawnictwo Replika będą dostępne w księgarni eClicto.

Replika jest kolejnym polskim wydawnictwem, które podpisało umowę o współpracy z projektem eClicto, którego twórcą jest Kolporter Info. Poznańska oficyna dostarczy do księgarni eClicto książki polskich autorów, które będą dostępne w formacie epub i będzie je można przeczytać na czytniku eClicto.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wśród przygotowanych przez Replikę tytułów jest m.in. Policjant”, książka, której autor Jerzy Jakubowski, doświadczony policjant, wprowadza nas w tajniki pracy policji i przypomina głośne w latach osiemdziesiątych kryminalne zagadki z regionu Wielkopolski, m.in. sprawę poznańskiego Nekrofila czy zuchwałą kradzież z Katedry w Gnieźnie.

Z innych e-booków, powiedzmy o „Torowisku” Tadeusza Żuczkowskiego – współczesnej powieści, której akcja rozgrywa się w małym polskim miasteczku, „Zlewie” Pawła Oksanowicza – realistycznej opowieści o należącym do pokolenia X, trochę zdegenerowanym i na pewno mającym wybujałą fantazję mężczyźnie w sile wieku, a także o „Meksykańskim romansie” i „Miłości o smaku wina” Luizy Kochańskiej – książek adresowanych przede wszystkim do czytelniczek. To tylko niektóre z tytułów zaproponowanych przez Replikę.

Źródło: Blog eClictoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

puella

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »