Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Rodzinne warsztaty zero waste

Przedmioty codziennego użytku można zamienić w dekoracje, zabawki, a nawet teatralne kukiełki. Będą się mogli o tym przekonać uczestnicy rodzinnego spotkania z ekologią w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. W zajęciach będzie można wziąć udział w sobotę 8 czerwca od godziny 12.00 do godziny 17.00.

W trakcie rodzinnych warsztatów kreatywnych pt. „Kolorowe kukiełkii” w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc kukiełki do domowego teatru. Do ich wykonania posłużą materiały, które można znaleźć w każdym domu, czyli rolki po papierze toaletowym czy wytłoczki z opakowań po jajkach. Do nadania wyjątkowego charakteru teatralnym lalkom posłużą farby, sznurek oraz kolorowe koraliki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rodzinnym warsztatom będzie towarzyszył jarmark produktów ekologicznych, na którym swoją ofertę zaprezentują lokalni dostawcy. Będzie to okazja, żeby kupić coś wyjątkowego i poznać twórców z okolicy. Stoiska będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00.

Rodzinne spotkanie z ekologią odbędzie się 8 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »