Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

ROSSMANN DOŁĄCZYŁ DO NAJEMCÓW PARKU HANDLOWEGO BIELANY

Rozwijająca się dynamicznie sieć drogerii Rossmann powiększy się w 2014 roku o nowy sklep – Inter IKEA Centre Group Poland podpisało właśnie z firmą umowę najmu. Lokal na parterze w nowej części Parku Handlowego Bielany bedzie miał powierzchnię 450 metrów kwadratowych.

- Zawarta umowa pozwoli nam w powiększonym i zmodernizowanym Parku Handlowym Bielany oferować jeszcze bogatszy wybór produktów z branży kosmetycznej. Jestem przekonana, że klienci docenią obecność drogerii Rossmann wśród naszych najemców – mówi Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Parku Handlowego Bielany.

W rozbudowanej i powiększonej galerii handlowej Parku Handlowego Bielany drogeria Rossmann zostanie zlokalizowana na parterze. Klienci Parku znajdą w niej około 14 tys. produktów, zarówno renomowanych firm zagranicznych, jak i polskich. W ofercie Rossmanna będą nie tylko kosmetyki i różne artykuły drogeryjne, ale także m.in. herbaty, napoje i słodycze, suplementy diety czy ogólnodostępne leki OTC.

Drogerie Rossmann działają w Polsce od 1993 roku – obecnie firma ma w naszym kraju 670 sklepów w ponad 300 miastach. Są to zarówno lokale w centrach handlowych w dużych i mniejszych miejscowościach, jak i drogerie w najbardziej prestiżowych lokalizacjach (np. przy ul. Floriańskiej w Krakowie czy na Krupówkach w Zakopanem).

Komercjalizację rozbudowywanego Parku Handlowego Bielany prowadzi Inter IKEA Centre Group Poland – właściciel i zarządca obiektu – przy współpracy z firmą Jones Lang La Salle.

 

WIĘCEJ INFORMACJI - KONTAKT:

Iza Strączek 

specjalista ds. PR

agencja PR Time

tel.kom. 600 243 193

iza.straczek@prtime.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.iicg.pl/
http://www.iicg.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »