Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Rozwiń pasje dziecka na zajęciach pozalekcyjnych

Rozwiń pasje dziecka na zajęciach pozalekcyjnych
Zobacz więcej zdjęć »
Właściwy wybór zajęć pozalekcyjnych nie jest łatwą sztuką. Z pomocą przychodzą targi edukacyjne, których największym atutem jest możliwość udziału w pokazowych zajęciach oraz rozmowa z instruktorami. W sobotę 12 września na targi zajęć pozalekcyjnych zaprasza Centrum Handlowe Auchan Komorniki.

Wydarzenie organizowane 12 września w Centrum Handlowym Auchan Komorniki pozwoli rodzicom i ich pociechom poznać szeroką ofertę zajęć pozalekcyjnych i wybrać odpowiednie, dopasowane do zainteresowań czy predyspozycji.

Na zbliżających się targach swoją ofertę zaprezentuje wiele organizacji i instytucji – będzie tanecznie, sportowo i kreatywnie! Pokazy tańca towarzyskiego zaprezentują instruktorzy z New Dance School Dominika Szymkowiak i Katarzyna Pawlicka. Do sportu, w tym piłki nożnej, będzie chciała zachęcić dzieci Akademia Reissa. Z kolei Akademia Plastyczna Walor zaprezentuje pokazy plastyczne, w tym tworzenie pocztówki z wakacji. E-koncept zaproponuje ciekawe zabawy językowe. Nie zabraknie też ofert zabaw i nauki z klockami, a także pokazów modeli tworzonych z klocków, które przedstawi Bricks4kidz.

Udział w wydarzeniu w Centrum Handlowym Auchan Komorniki to również szansa na wylosowanie upominków, voucherów na zajęcia czy bonów podarunkowych.

Targi zajęć edukacyjnych odbędą się 12 września w godzinach od 12 do 17 w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy Głogowskiej 432 w Poznaniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Targi zostały zaplanowane zgodnie z aktualnymi wymogami sanitarnymi, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »