Dom » Nieruchomość

Rusza sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Warszawie - Krypska 18

Rusza sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w Warszawie - Krypska 18
Zobacz więcej zdjęć »
W unikalnej lokalizacji na Pradze Południe, tuż przy Rondzie Wiatraczna, przy ul. Krypskiej 18 powstanie nowy kameralny budynek mieszkaniowy z lokalami o najpopularniejszych metrażach i jednym apartamentem. Deweloper właśnie rozpoczął sprzedaż.

W kameralnym czteropiętrowym budynku znajdować się będzie 17 mieszkań:  1, 2 i 3 pokojowych, o wielkości od 37,8 m2 do 67 m2.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zdecydowaliśmy się zaoferować takie metraże ponieważ wiemy, że są one najczęściej poszukiwane przez nabywców. Ponadto dzięki temu nasze mieszkania dostępne są w ramach rządowego programu Rodzina na Swoim. - mówi Paweł Putkowski, Prezes Zarządu Krypska sp. z o.o. W ofercie znajduje się również jeden 113 metrowy apartament z czterema pokojami z przestronnym tarasem o powierzchni pow. 69 m2.

Na parterze przewidziano dwa lokale usługowe. W budynku znajdować się będzie podziemny garaż z 20 miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja mieścić się będzie na rogu ulicy Krypskiej i Kruszewskiego, czyli ok. 500 m. od Ronda Wiatraczna. Lokalizacja jest dużym atutem. Budynek położony będzie blisko najważniejszych arterii prawobrzeżnej Warszawy, ale równocześnie jest odgrodzony od nich innymi budynkami. Dzięki temu jest tu cicho i spokojnie jak na centrum miasta. – dodaje Paweł Putkowski.

Mieszkańcy Krypskiej 18 będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych dóbr i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia.

Planowany termin oddania inwestycji to I kwartał 2012 r. Wykonawcą generalnym jest spółka Inter – Construction sp. z o.o. W finansowanie inwestycji zaangażowany jest Pekao Bank Hipoteczny S.A. Mieszkania dostępne są w ramach programu Rodzina na Swoim.

Krypska Sp. z o.o. jest spółka celowa powstałą dla realizacji inwestycji położonej w Warszawie przy ulicy Krypska 18. Krypska Sp z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej SP Invest. Do Grupy SP Invest  należą także takie firmy jak Inter – Construction sp. z o.o. i Czarnołęcka 24 Sp. z o.o. 

Krypska Sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje Kodeks Dobrych Praktyk na linii Klient-Deweloper oraz Katalog Zasad Umowy Deweloperskiej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »