Technologie » Komputery

Safescan TimeMoto – rejestracja czasu pracy z danymi w chmurze

Safescan TimeMoto – rejestracja czasu pracy z danymi w chmurze
Zobacz więcej zdjęć »
Safescan to marka znana na polskim rynku z narzędzi z obszaru bezpieczeństwa obrotu gotówką. Ten holenderski producent posiada w ofercie m.in. testery do banknotów czy liczarki do banknotów i monet.

W ramach oferowanych rozwiązań firma dostarcza również wysokiej klasy urządzenia do rejestracji czasu pracy i frekwencji.

 

Prezentacja działania https://youtu.be/GeMw0FHZmjw

Na rozwiązanie składają się same urządzenia, tzw. terminale oraz instalowane na komputerze oprogramowanie. Całość tworzy kompletne narzędzie do przechowywania i efektywnego zarządzania czasem pracy oraz pozwalające na tworzenie przejrzystych raportów.

Najnowszym produktem jest seria TimeMoto, w której producent proponuje aż pięć urządzeń. W zależności od modelu terminale pozwalają na rejestracje czasu pracy za pomocą kart/breloków RFID, skanowania linii papilarnych czy prostu indywidualnego PINu.  Najciekawszym rozwiązaniem jest jednak system rozpoznawania twarzy zaimplementowany w  modelu flagowym - TM-838.

Terminal nieustannie komunikuje się z oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze (za pośrednictwem LAN lub Wi-Fi). Na bieżąco aktualizowane są informacje na temat wejść
i wyjść pracowników. W czasie rzeczywistym aktualizowane są również dane nowych pracowników czy zmiany numerów kart RFID dokonywane np. przez dział kadr. W każdej chwili możliwe jest wygenerowanie raportu dotyczącego godzin pracy, nadgodzin czy frekwencji w danym okresie. Dane mogą być wyeksportowane do pliku Excel, CSV i PDF.

Jedną z największych nowości debiutujących w nowej serii jest kompletnie nowe oprogramowanie TimeMoto, które posiada możliwość trzymania danych w chmurze. Docenią to wszystkie przedsiębiorstwa posiadające kilka lokalizacji, które dysponują jednym działem kadr. Dzięki chmurze istnieje możliwość rejestracji wejść i wyjść także za pomocą aplikacji na telefonie czy komputerze – co pozwala na wykorzystanie w przedsiębiorstwach, gdzie pracownicy wykonują swoje obowiązki z domu.

Atutem jest tutaj również dostęp do informacji z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Można sprawdzać obecność, tworzyć raporty i harmonogramy z dowolnego miejsca.

W organizacjach do 200 pracowników sprawdzą się urządzenia z 2,8” wyświetlaczem:

TM-616 ……………….. w cenie 1479 zł netto

TM-620………………… w cenie 1899 zł netto

Do przedsiębiorstw zatrudniających do 2000 osób polecane są terminale z wyświetlaczem 3,5”:

TM-818………………… w cenie 1899 zł netto

TM-828………………… w cenie  2329 zł netto

TM-838…………………. w cenie  2539 zł netto

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), TOSHIBA (profesjonalne monitory);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

  

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VIDIS

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »