Gospodarka » Narzędzia

Ścisk EHZ PRO marki Wolfcraft – dodatkowa para mocnych i pewnych rąk

Ścisk EHZ PRO marki Wolfcraft – dodatkowa para mocnych i pewnych rąk
Zobacz więcej zdjęć »
Ściski jednoręczne EHZ PRO marki Wolfcraft, nowość w ofercie Lange Łukaszuk s. j., nie tylko pozwolą nam samodzielnie wykonać niewielkie półki czy szafki, ale są także idealnymi pomocnikami w profesjonalnych zakładach stolarskich.

Łączenie ruchomych elementów podczas montażu czy np. wstawiania drzwi nie należy do najprostszych czynności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Różne wielkości i kształt łączonych części wymagają bowiem ponadprzeciętnych umiejętności manualnych. Firma Lange Łukaszuk s.j., dystrybutor narzędzi sygnowanych marką Wolfcraft, wprowadza na rynek ściski jednoręczne EHZ PRO, które nie tylko ułatwią pracę, ale także poprawią siłę mocowania poszczególnych elementów.

Ściskanie i rozpieranie jedną ręką

Ściski EHZ PRO marki Wolfcraft umożliwiają szybkie i komfortowe zaciskanie i rozpieranie. Stalowa prowadnica ścisków gwarantuje wysoką siłę zacisku, a duża powierzchnia szczęk powoduje równomierne rozłożenie sił. Wytrzymała i mocna konstrukcja narzędzia z oferty firmy Lange Łukaszuk s.j. pozwala zaciskać poszczególne elementy z siłą nawet do 120 kg. Co więcej, przesuwne zderzaki chronią mocowany przedmiot przed uszkodzeniami mechanicznymi i służą jako wspornik, a dodatkowo poszerzone szczęki zacisku pozwalają lepiej chwytać zespalane elementy. Mocowany przedmiot dodatkowo jest chroniony przed kontaktem z szyną i ewentualnym uszkodzeniem przez ogranicznik odległości. Specjalnie wyprofilowany rowek krzyżowy umożliwia mocowanie okrągłych przedmiotów, co zdecydowanie wpływa na stabilność pracy. Niezaprzeczalną zaletą zacisków z serii EHZ PRO marki Wolfcraft, dostępnych w ofercie Lange Łukaszuk s. j. jest również ich prosta przebudowa w rozpierak. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji narzędzia wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by zdemontować szczęki i zmienić kierunek pracy urządzenia. Ergonomiczna rączka wykonana z wysokiej jakości tworzywa PA6 ułatwia pracę podczas dociskania lub rozpierania, a dodatkowo uchwyt pokryty natryskowo warstwą materiału antypoślizgowego zabezpiecza przed ześlizgnięciem się dłoni z rękojeści. Warto podkreślić, że w zależności od wyboru modelu ścisku zakres zacisków dostępnych w ofercie Lange Łukaszuk s. j. waha się od 150 do 915 mm, z kolei zakres rozpierania wynosi od 210 do 1175 mm. Dzięki ekstremalnemu, 100 mm wysięgowi zacisku otrzymujemy gwarancję maksymalnej ochrony mocowanego przedmiotu.

Prosta konstrukcja i wygodna obsługa

Duża siła zacisku, na poziomie 120 kg, oferowana przez ściski jednoręczne marki Wolfcraft jest wystarczająca zarówno podczas pracy w profesjonalnym zakładzie, jak i tej wykonywanej w domu. W przypadku ścisków ręcznych ważna jest także prosta konstrukcja, która zapewni wygodę i łatwość obsługi. Dlatego też ściski z serii EHZ PRO cechuje nieskomplikowana budowa, która zapewnia wysoką dbałość o mocowane materiały, jak również zmniejsza ryzyko ewentualnego przemieszczenia się elementów. Warto także podkreślić, że ściski marki Wolfcraft dają możliwość wykonania trwałego mocowania bez konieczności użycia dużej siły. Konstrukcja uchwytów ścisków EHZ PRO z oferty Lange Łukaszuk s.j. została zoptymalizowana przez specjalistów z zakresu ergonomii, dzięki czemu zaciskanie i luzowanie narzędzia nie sprawia żadnych kłopotów. Firma Wolfcraft, jako jedyna na rynku oferuje ścisk w pełni jednoręczny ze zintegrowaną funkcją tzw. „biegu wstecznego". Co więcej, idealnie wyprofilowany uchwyt ścisku pozwala na komfortową obsługę w niemalże każdej sytuacji. Na ściski EHZ PRO marki Wolfcraft firma Lange Łukaszuk s. j. udziela pięcioletniej gwarancji, zgodnie z gwarancją producenta.

Ścisk jednoręczny EHZ PRO marki Wolfcraft, dostępny w ofercie firmy Lange Łukaszuk s.j., to poręczne narzędzie znajdujące zastosowanie w branży meblarskiej, stolarstwie, jak również podczas domowego majsterkowania. Ściski marki Wolfcraft są funkcjonalne i niezwykle proste w obsłudze, dlatego też są przyrządami niezbędnymi zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów Produkty sygnowane marką Wolfcraft, dostępne w ofercie Lange Łukaszuk s.j. gwarantują szybką i precyzyjną pracę, a także bezpieczne użytkowanie przez wiele lat.

Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100 - 150 marki Wolfcraft, cena brutto: 62,84 zł/szt
Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100 - 300 marki Wolfcraft, cena brutto: 71,66 zł/szt
Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100 - 450 marki Wolfcraft, cena brutto: 80,57 zł/szt
Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100 - 700 marki Wolfcraft, cena brutto: 89,39 zł/szt
Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100 - 915 marki Wolfcraft, cena brutto: 98,20 zł/szt

Producent: Wolfcraft
Dystrybutor: Lange Łukaszuk www.langelukaszuk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »