Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Seniorzy stworzą kolorowe witraże!

Jak własnoręcznie, różnymi metodami stworzyć kolorowy witraż? Dowiedzą się tego uczestnicy spotkania z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”, które odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk w sobotę 18 maja. Tworzenie barwnej kompozycji to pasjonujące doświadczenie

Bezpłatne zajęcia dla seniorów rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do 17.00. W tym czasie uczestnicy będą tworzyć oryginalne, kolorowe ozdoby na okno lub parapet.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezależnie od poziomu doświadczenia każdy uczestnik będzie miał szansę wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalne dzieło, które ozdobi domową przestrzeń. Podczas warsztatów seniorzy będą mieli okazję zgłębić technikę tworzenia witraży oraz wykorzystać swoją wyobraźnię do stworzenia pięknych ozdób.

Udział w warsztatach to nie tylko doskonała okazja do nauki nowych umiejętności i stworzenia wyjątkowych dekoracji. To także czas na spotkanie z innymi seniorami, wymianę doświadczeń i wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 18 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »