Technologie » Komputery

Sferis nagrodzony przez HP

Sieć sklepów specjalistycznych Sferis została uznana Partnerem Roku HP. Nagrody wręczono podczas styczniowej Gali Partner Excellence Award 2013 w Kazimierzy Dolnym zorganizowanej dla kluczowych partnerów HP.

Dział Druku i Komputerów Osobistych (PPS) HP po raz kolejny nagrodził najlepszych partnerów za współpracę w 2013. Przyznano wyróżnienia w trzech kategoriach partnerstwa: dystrybutorzy, partnerzy biznesowi, retail. Wśród 16 wyróżnionych znalazła się sieć specjalistycznych sklepów Sferis, którą nagrodzono za najlepszą ekspozycję produktów HP. Statuetkę z rąk Piotra Pągowskiego
i Marcina Deki odebrał Prezes Zarządu Sferis Sp. z o.o., Michał Iwanciw.

 

- Wyróżnienie przez tak ważnego partnera, jakim jest HP, jest dla nas bardzo istotne.  Salony Sferis mieszczą się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce. Naszą sieć tworzą także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa.  Jesteśmy w Polsce już w 187 lokalizacjach. Ten fakt zobowiązuje. Stale dbamy o właściwą prezentację produktów, ponieważ zależy nam na tym, by klienci mieli możliwość szczegółowego poznania ich właściwości oraz porównania oferty różnych producentów. Przykładamy duża wagę do ekspozycji towaru, ale również do szkolenia personelu sprzedawców, którzy są wizytówką naszych sklepów - powiedziała Edyta Wrzosowska, Dyrektor Marketingu w SFERIS.

Wręczenie nagród odbyła się 16.01.2014 w hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym i zgromadziło ponad 230 gości. Galę poprowadziła Agnieszka Cegielska, a gwiazdą wieczoru była Patrycja Markowska wraz z zespołem. Goście mieli możliwość zapoznania się z nowa strategią premiowania HP w programie HP PartnerOne oraz Intel Technology Provider. Spotkanie stanowiło pole do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń z przedstawicielami HP oraz AMD i Intel.

 

***

Sferis jest dynamicznie rozwijającą się specjalistyczną siecią sprzedaży detalicznej oferującą urządzenia IT
i RTV/AGD. Sferis istnieje na rynku od 1992 roku. Od 2007 należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych Grupy ACTION S.A. Wartość spółki budują przede wszystkim salony własne zlokalizowane w najbardziej prestiżowych centrach handlowych największych miast w Polsce, ale także salony partnerskie i stoiska typu "wyspa". Sferis w swoich salonach oferuje atrakcyjną gamę produktów i usług dostosowaną do najnowszych trendów w nowych technologiach. W myśl hasła sieci: „Zaufaj Ekspertom” wykwalifikowany personel Doradców, stale podnoszący swoje kompetencje, dba o maksimum satysfakcji Klienta. Sferis rozwija kolejne projekty e-commerce, jest właścicielem m.in.
serwisów www.sferis.pl
i
www.more4kids.pl. Dzięki
dostępowi do jednego z najnowocześniejszych centrów logistycznych w Polsce, spółka może bezproblemowo obsłużyć tysiące zamówień dziennie. Sieć Sklepów Sferis zdobyła wyróżnienie kupujących „Złoty Laur Klienta” w kategorii „Sklepy Komputerowe” (2010, 2011, 2012, 2013)  oraz w latach 2011 i 2012 została Laureatem Konkursu „Bezpieczny eSklep”, którego celem jest promocja dobrych praktyk gospodarczych w handlu elektronicznym,
a w szczególności jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług. Sferis jest także laureatem rankingu „Zaufane Opinie Ceneo.pl 2012” (kategoria „Świat komputerów i gier”), który powstał na podstawie ocen klientów polskich sklepów internetowych.

Więcej informacji na: www.sferis.pl www.more4kids.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sferis Sp. z o.o.
http://sklep.sferis.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »