Rozrywka i wypoczynek » Sport

Sierpniowe soboty pełne zdrowia!

Sierpniowe soboty pełne zdrowia!
Zobacz więcej zdjęć »
Porady dietetyka, wspólne treningi oraz analiza składu ciała – między innymi takie atrakcje czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Łomianki w każdą sobotę sierpnia. Prozdrowotne atrakcje przygotowano także dla najmłodszych. Najbliższe spotkanie już 6 sierpnia. Wstęp wolny!

Prawidłowa dieta oraz aktywność fizyczna pozwalają zachować umysł i ciało w formie. Jak mądrze się odżywiać i ćwiczyć dowiedzą się goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki, gdzie w każdą sobotę sierpnia odbędą się pełne zdrowia spotkania ze specjalistami.

Już w najbliższą sobotę 6 sierpnia dietetyk zdradzi wszystkim zainteresowanym kobietom, jak na sylwetkę wpływają zmiany hormonalne oraz jak prawidłowo stosować suplementy diety, a za pomocą specjalnej wagi każdy będzie mógł wykonać bezpłatną analizę składu ciała. Uczestnicy spotkania skosztują również smacznych potraw zrobionych z produktów niskokalorycznych. Podczas spotkania odbędzie się także trening pt. „Babeczki w formie”, podczas którego zainteresowane panie poznają zestaw ćwiczeń. Spotkanie odbędzie się również 13 sierpnia.

Z kolei 20 sierpnia specjaliści zadbają o dietę przyszłych mam. Podczas spotkania w galerii dietetyk kliniczny poradzi, jak odżywiać się w poszczególnych miesiącach ciąży, a fizjoterapeuta pokaże, jak bezpiecznie ćwiczyć oraz co zrobić, aby po ciąży wrócić szybko do formy. Każdy będzie mógł także wykonać bezpłatną analizę składu ciała.

Ostatnie spotkanie, które odbędzie się 27 sierpnia, poświęcone będzie zdrowiu dzieci. Podczas wydarzenia rodzice dowiedzą się, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka i jak zapobiegać u niego wadom postawy. Najmłodsi wezmą zaś udział w pokazie tanecznym zumby dla dzieci. Nie zabraknie również ciekawych gier i zabaw dla maluchów z nagrodami.

Spotkania pełne zdrowia odbędą się w kolejne soboty 6, 13, 20 i 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 12.00 i zakończą o godzinie 15.00. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »