Kultura » Muzyka
Skandal na festynie w Gryficach! Paulę Ignasiak poraził prąd i nikt z obsługi jej nie pomógł
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
- Gwiazda wieczoru po zaśpiewaniu jednej piosenki doznała porażenia prądem przez niesprawny mikrofon - napisał nasz użytkownik.
– Piosenkarka w żaden sposób nie mogła porozumieć się z obsługa koncertu, ponieważ wszyscy byli kompletnie pijani. Przerażona publicznie poinformowała mieszkańców o tym fakcie i przerwała koncert.
Paula Ignasiak w atmosferze skandalu opuściła scenę i odjechała. Mieszkańcy są oburzeni faktem, że wszyscy obsługujący festyn byli pijani.
Nadesłał:
Rafal
|

Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)