Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Specjaliści ochrony zdrowia o współczesnych trendach w branży medycznej

W dniach 12 i 13 Maja 2011 w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się 11 edycja konferencji organizowanej przez OSOZ, zatytułowana „Trendy zarządzania w ochronie zdrowia”. Wydarzenie to obfitować będzie w wykłady cenionych specjalistów, a także cykl szkoleń panelowych i inne atrakcje.

Konferencja wpisuje się w cykl organizowanych co roku przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia spotkań o tematyce związanej z nowymi technologiami w medycynie, zarządzaniem placówkami medycznymi, oraz profilaktyką i e-zdrowiem.

Głównym tematem konferencji będą tendencje powszechne w naszym kraju w dziedzinie ochrony zdrowia.  Zostali na nią zaproszeni specjaliści, którzy mówić będą m.in. o bieżących wydarzeniach, jak prywatne ubezpieczenia zdrowotne, system recept elektronicznych. Menadżerowie wiodących placówek medycznych przedstawią najnowsze metody wspierające proces decyzyjny i biznesowy, a także strategie rozwoju oraz zarządzania projektami. Omówione zostaną również najnowsze technologie informatyczne używane w branży medycznej. Istotną kwestią będzie też jakość obsługi pacjenta i podwyższanie standardów opieki nad nim.

W pierwszym dniu konferencji poruszane będą tematy ogólne. Odbędzie się też debata na temat „Trendy w ochronie zdrowia”, w której udział wezmą zaproszeni fachowcy. Dzień ten zostanie zwieńczony piątą edycją Gali Liderów Ochrony Zdrowia, podczas której zostają nagrodzeni ci, którzy najbardziej odznaczyli się w dziedzinach związanych z prowadzoną przez OSOZ działalnością. Drugi dzień przeznaczony został na prowadzenie specjalistycznych szkoleń.

- Jednym z podstawowych celów konferencji jest promocja ochrony zdrowia w naszym kraju. Polacy nie darzą zbyt dużym zaufaniem publicznej opieki zdrowotnej, która wciąż wielu ludziom kojarzy się z kolejkami w zatłoczonych przychodniach. Staramy się pokazać, że w Polsce branża medyczna rozwija się coraz szybciej i potrafi odpowiadać na coraz wyżej stawiane wymagania. Wprowadzane są nowoczesne technologie i rozwiązania w zarządzaniu placówkami, by zwiększyć jakość świadczonych usług – wyjaśnia dr inż. Zygmunt Kamiński, Dyrektor Komitetu Naukowego OSOZ.

Organizowane przez Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia (www.osoz.pl) konferencje co roku przyciągają blisko 700 osób. Udział w tegorocznej edycji jest bezpłatny.

 

Więcej informacji udziela:

Artur Olesch

e-mail: aolesch@osoz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katal

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »