Gospodarka » Żywność

Srebro dla Enate Chardonnay 234

Srebro dla Enate Chardonnay 234
Zobacz więcej zdjęć »
Hiszpańskie wino Enate Chardonnay 234, importowane przez Partner Center, zdobyło srebrny medal na międzynarodowym konkursie winiarskim Chardonnay du Monde Competition we Francji. Surowej weryfikacji 300-osobowego grona światowej klasy ekspertów zostały poddane 923 wina z 37 krajów.

Była to już 16. edycja tej prestiżowej imprezy, która tym razem odbyła się w Burgundii.   W konkursie, którego hasłem przewodnim jest „Różnorodność, jakość i wysokie standardy"  oceniane są wyłącznie wina produkowane z winogron Chardonnay.

Nagrodzone wino Enate Chardonnay 234 (białe, wytrawne) powstaje z gron uprawianych w hiszpańskiej dolinie Enate. Przez kilka miesięcy dojrzewa w beczkach z francuskiego dębu Nevers. Cechuje je złożony bukiet, w którym odnajdziemy nuty jabłek, brzoskwini i owoców tropikalnych. Na podniebieniu wyczujemy jego kompleksowość, pełnię owoców oraz długi, świeży finisz.

Nie była to pierwsza nagroda dla tego szlachetnego trunku. W 2003 roku został on wyróżniony brązowym medalem na Chardonnay du Monde Competition, a rok później zdobył złoty medal podczas Sélections Mondiales des Vins w Montrealu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Abilita Communications
http://www.abilita.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »