Dom » Nieruchomość

Stan surowy inwestycji Osiedle Witaj zakończony.

11 maja br. odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej Wiechy na I etapie Osiedla Witaj w Poznaniu. To projekt Rednet Investment, którego Inwestorem zastępczym jest APP-Projekt.

APP-Projekt  pełni  na  Osiedlu  Witaj  funkcję  Inwestora  zastępczego  i  koordynuje  prace projektowe przy budowie I etapu kompleksu powstającego przy ul. Czarnucha w Poznaniu. Inwestycja osiągnęła stan surowy i dalej prowadzone będą prace wykończeniowe wewnątrz budynków.

-Niezwykle cieszymy się, że osiągnęliśmy kamień milowy w realizacji projektu Osiedle Witaj, czyli jego stan surowy. Pomimo zewnętrznych wyzwań, etap I prowadzony jest zgodnie z założeniami, i obecnie przechodzimy do prac związanych z wykończeniem wnętrz budynków – zaznacza  Michał Korwin-Małaszyński, Członek Zarządu APP-Projekt.

Kompleks  mieszkaniowy powstaje na  poznańskich  Naramowicach,  jednej  z  najbardziej zielonych  dzielnic  stolicy  Wielkopolski –i znajdować się będzie w sąsiedztwie łąk, lasów i starorzeczy nad Wartą.

Inwestycja zrealizowana zostanie w czterech etapach, na które łącznie składać się będzie 500 mieszkań.  I  etap  zakłada  wybudowanie  110  lokali mieszkaniowych,  dwu-,  trzy-oraz czteropokojowych -o powierzchni od 37 do 87 mkw, z balkonami lub ogródkami. Do inwestycji przynależeć będzie wielopoziomowy parking oraz naziemne miejsca postojowe.

Kompleks  charakteryzować  będzie  prosta,  ale  nowoczesna  forma architektury  z minimalistycznymielementami  wykończenia.  Na  terenie  Osiedla  Witaj znajdzie  się  duże wewnętrzne patio oraz strefa rekreacyjno-wypoczynkowa dla mieszkańców. Projekt posiadać będziedobry  dostęp  do miejskiej  infrastruktury,  w  tym  placówek  handlowych,  ośrodków sportowych czy transportu publicznego, z jednoczesnym 15 min. dojazdem samochodem do centrum Poznania.

Zakończenie I etapu i oddanie lokali do użytkowania planowane jest na III kwartał 2023 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »