Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Stowarzyszenie Amazonek w andel’s Hotel Łódź

Stowarzyszenie Amazonek w andel’s Hotel Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
andel’s Hotel Łódź w grudniowe weekendy gości członkinie Łódzkiego Klubu Amazonka w Centrum Spa & Fitness skySPAce. Panie odrywają się od codzienności podczas zajęć aqua aerobiku, treningu fitness oraz relaksu w designerskich wnętrzach hotelu.

Jesień i zima to trudny czas dla naszego organizmu i naszego samopoczucia, dlatego Łódzki Klub Amazonka zaoferował swoim członkiniom luksusowy relaks i regenerację w Centrum SPA & Fitness skySPAce w andel’s Hotel Łódź. W każdy weekend od 12 listopada do 18 grudnia profesjonalne trenerki i designerskie wnętrza obiektu pozwalają grupie 30 kobiet zapomnieć o codziennych problemach i dostarczają wiele doznań estetycznych.

„Jednym z działań projektu „Nowy obraz pomocy społecznej w Łodzi”, który realizujemy od początku października, są zajęcia aqua aerobiku oraz nauka pływania. Szukałam na nie miejsca, w którym panie po przebytej chorobie nowotworowej mogłyby czuć się dobrze. Z pomocą przyszła pani Karina Wojciechowska, SPA Manager Centrum SPA & Fitness skySPAce. Po pierwszej wizycie w andel’s Hotel Łódź wiedziałam, że jest to strzał w dziesiątkę. Teraz jesteśmy na półmetku. Wszystkie uczestniczki są zachwycone. Myślę, że ta odrobina luksusu pozwoli im uwierzyć w siebie – są tego warte.” – mówi Grażyna Lubasz, prezeska stowarzyszenia Łódzki Klub Amazonka, którego głównym celem jest podnoszenie kondycji psychicznej i fizycznej kobiet po przebytej chorobie nowotworowej piersi.

Łódzkie Amazonki zaczynają weekendowe odprężenie od zajęć aqua aerobiku połączonych z nauką pływania w hotelowym basenie, z którego rozciąga się wspaniały widok na miasto i Manufakturę. Hotel, aby zapewnić paniom pełen komfort, udostępnia go ekskluzywnie na 2 godziny. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną trenerkę. Panie, które po ćwiczeniach w wodzie mają jeszcze chęć na wysiłek fizyczny, mogą skorzystać z nowoczesnych urządzeń do treningu siłowego lub cardio w sali fitness. Te, które potrzebują odpoczynku, udają się do saun lub pokoju relaksu, gdzie odzyskują siły przy filiżance aromatycznej herbaty. Amazonki zorganizowały w andel’s Hotel Łódź również czterodniowe warsztaty jogi. Ze względu na jesienną pogodę nie mogą się one odbywać na tarasie słonecznym skySPAce, dlatego joginki trenowały w sali fitness.
„Tegoroczna współpraca naszego hotelu z Łódzkim Klubem Amazonka jest pierwszym wspólnym projektem. Jestem jednak przekonana, że nie ostatnim.” – podkreśla Anna Olszyńska, General Manager andel’s Hotel Łódź.

Więcej informacji w internetowym biurze prasowym Vienna International.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Vienna_International

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »