Społeczeństwo » Społeczeństwo

Suma zadeklarowana już jest na koncie Orkiestry

Suma zadeklarowana już jest na koncie Orkiestry
Zobacz więcej zdjęć »
W dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podaliśmy sumę zadeklarowaną - 32 679 758 złotych. Z wielką radością informujemy, że w tej chwili suma wpłat wynosi 33 342 665 złotych.

Oznacza to, że środki zadeklarowane już są na naszym koncie, a przecież rozliczenia ze sztabów z całego świata wciąż spływają! Przypominamy jednocześnie, że suma zadeklarowana, to szacunkowa kwota obliczona w dniu Finału na podstawie wstępnych meldunków sztabów WOŚP. Zadeklarowane środki znajdują się już na naszym koncie, a cały czas otrzymujemy kolejne wpłaty. W tej chwili stan konta XVII Finału WOŚP wynosi: 33 342 665 pln (stan na dzień 3 lutego 2009r.).

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy będzie prowadziła rozliczenia do końca lutego. Na początku marca odbędzie się spotkanie z dziennikarzami (w zaskakującej i niespodziewanej formie), na którym Jurek Owsiak oficjalnie ogłosi ile zebraliśmy pieniędzy podczas XVII Finału WOŚP.

XVII Finał WOŚP poświęcony był dzieciom z chorobami onkologicznymi. Wiosną rozpocznie pracę specjalnie powołana przez Fundację komisja ekspertów, którzy zaplanują zakup konkretnego sprzętu, a jesienią będziemy mogli powiedzieć, jaki sprzęt trafi do konkretnych miejscowości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »