Dom » Wnętrza

Świetlówki kompaktowe – przełącz się na lepsze światło!

Świetlówki kompaktowe – przełącz się na lepsze światło!
Zobacz więcej zdjęć »
We wrześniu 2009 r. rozpoczął się stopniowy proces wycofywania z rynku tradycyjnych żarówek. W odpowiedzi na potrzeby klientów związanych z energooszczędnym oświetleniem firma OSRAM stworzyła linię innowacyjnych świetlówek energooszczędnych.

Nowa barwa światła, większa funkcjonalność, wydłużona trwałość oraz urozmaicona gama kształtów, stały się podstawowymi wyznacznikami nowej generacji świetlówek kompaktowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najwyższą jakość tych produktów potwierdzają rzesze zadowolonych Klientów i prestiżowe nagrody przyznane firmie OSRAM w uznaniu nowego asortymentu. Świetlówka OSRAM DULUX zdobyła pierwsze miejsce w kategorii źródła światła konkursu na Najlepszy Wyrób Targów ŚWIATŁO 2010

We wrześniu ubiegłego roku za sprawą Unii Europejskiej rozpoczęliśmy pożegnanie z tradycyjną żarówką. Na mocy nowych przepisów produkty reprezentujące mocno już przestarzałą myśl techniczną ustępują miejsca świetlówkom, halogenom i lampom LED. - Z perspektywy sześciu miesięcy od wprowadzenia nowych przepisów widać wyraźnie, że zmiany nie będą rewolucyjne, a przestawianie się na nowy asortyment będzie następowało stopniowo. Wieloletnie przyzwyczajenie do żarówki sprawia, że znacznie łatwiej konsumenci przestawiają się na niższe moce, dostępne jeszcze w sprzedaży i na żarówki halogenowe - mówi Magdalena Bogusz Marketing Manager firmy OSRAM. - I właśnie dlatego, że zdajemy sobie sprawę z potrzeb konsumentów, wprowadziliśmy nową generację świetlówek - chcemy oferować realne alternatywy dla tradycyjnych żarówek - dodaje Magdalena Bogusz. Potwierdzeniem tego, że asortyment producenta precyzyjnie wpisuje się w rosnące potrzeby i oczekiwania Klientów jest „Laur Klienta - nagroda przyznawana przez Klientów w największym programie konsumenckim w kraju, którego celem jest promowanie produktów i usług cieszących się uznaniem na rynku. Wysoką ocenę marki OSRAM potwierdza również pierwsze miejsce w kategorii źródła światła dla świetlówek DULUX konkursu na Najlepszy Wyrób Targów ŚWIATŁO 2010. Co wyróżnia produkty producenta?

Warm comfort light, ciepło białe, komfortowe światło - naturalnie

Wielu konsumentów mimo niekwestionowanych zalet świetlówek, nie mogło przekonać się do tych produktów, ze względu na nieco inną, chłodniejszą w stosunku do tradycyjnej żarówki, barwę światła. W odpowiedzi na oczekiwania klientów w zakresie barwy energooszczędnego oświetlenia OSRAM jako pierwszy na świecie dostawca oferuje świetlówki kompaktowe, które dają ciepłe i komfortowe światło, jak to uzyskiwane z tradycyjnej żarówki. - Potrzeba połączenia najlepszych właściwości świetlówek oraz barwy światła, do którego przyzwyczailiśmy się przez lata pozwoliła stworzyć barwę warm comfort light.- Nowoczesna technologia, którą zastosowaliśmy w naszych produktach pozwoliła na jednoczesne uzyskanie dwóch parametrów barwy światła, do której przyzwyczaiła nas żarówka i energooszczędności, którą oferują świetlówki. Dzięki temu możemy cieszyć się nie tylko tradycyjnym, ciepłym światłem, ale również korzystać z możliwości, które dla wycofywanej, przestarzałej myśli technicznej były nieosiągalne - mówi Magdalena Bogusz Marketing Manager firmy OSRAM.

Technologia Quick Light - by wyprzedzić czas

Tempo życia nieustannie wzrasta. Skuteczność i szybkość reakcji niejednokrotnie stają się czynnikami determinującymi nasze decyzje i zachowania. Firma OSRAM zastosowała w swoich produktach ulepszoną technologię Quick Light. Jak mówi Andrzej Wiśniewski ekspert OSRAM: - Nowa powłoka i zastosowanie dodatków w powłoce luminoforowej przyspiesza uruchomienie i uzyskanie pełnego strumienia świetlnego (jasności) o 50%. Świetlówki generują stabilną ilość strumienia świetlnego oraz utrzymują go na odpowiednim poziomie bez efektu migania.

Dłuższa trwałość - bo czas to pieniądz

Firma OSRAM szanuje wymagania i komfort swoich klientów. Dlatego oprócz skróconego czasu uruchamiania, nowe świetlówki kompaktowe cechuje zdecydowanie dłuższa trwałość. Najnowsze badania dowodzą, że ich trwałość została zwiększona nawet o 50% w stosunku do pierwotnych produktów, a niektóre charakteryzują się nieograniczoną ilością włączeń i wyłączeń. Dłuższy czas eksploatacji świetlówek kompaktowych pozwala zgromadzić oszczędności w domowym budżecie, eliminuje bowiem potrzebę częstej wymiany źródeł światła Sprawdza się tutaj stara zasada: czas to pieniądz. Dla przykładu: DULUX SUPERSTAR osiągała trwałość do 10 lat, teraz wynosi ona nawet do 15 lat, DULUX INTELLIGENT natomiast, może bezawaryjnie świecić do 20 lat, czyli 33% dłużej niż pierwotnie. Dłuższa trwałość i wysoka efektywność niosą za sobą wymierne korzyści dla konsumentów.

Nowe estetyczne formy kształtują rynek

Koniec z dużymi niezgrabnymi świetlówkami. Nowa generacja świetlówek kompaktowych OSRAM dostępna jest w szerokiej gamie estetycznych rozwiązań. Klient ma do wyboru źródła światła posiadające zróżnicowane kształty i wielkości. Podkreślając elegancki design nowej linii produktów OSRAM, Magdalena Bogusz z OSRAM dodaje: - klienci większą uwagę przywiązują do estetyki źródeł światła, bo coraz częściej oprócz typowo oświetleniowej pełnią one także funkcję dekoracyjną stając się integralną częścią wnętrza. W żyrandolach, kinkietach i innych otwartych oprawach mogą stanowić dodatkową ozdobę. Jako ciekawy detal aranżacyjny może znakomicie uzupełnić całość wystroju pomieszczeń. Kuliste - MINI BALL lub MINI GLOBE, świecowe MINI CANDLE lub fantazyjnie poskręcane MINI i MICRO TWIST - to tylko niektóre z nich. Bogaty wybór rodzajów i kształtów sprawia, że każdy znajdzie estetyczny produkt, który z łatwością dopasuje do stylistyki wnętrza.

Jakość produktów oświetleniowych firmy OSRAM stale rośnie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych w nowej generacji świetlówek kompaktowych pozwoliło zwiększyć ich wydajność i funkcjonalność.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »