Gospodarka » Narzędzia

Szable w dłoń!

Szable w dłoń!
Zobacz więcej zdjęć »
W stale rozwijającej się ofercie producenta elektronarzędzi GRAPHITE pojawiła się kolejna nowość. Wraz z końcem jesieni 2010 na półki dobrych sklepów narzędziowych trafi piła szablowa GRAPHITE.

GRAPHITE wyposażył nową piłę szablową w wydajny silnik o mocy 1100 W. Dzięki niemu elektronarzędzie osiąga prędkości nawet 2500 suwów brzeszczotu na minutę, przy czym długość skoku wynosi 29 mm.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Piła szablowa pozwala na dostosowanie prędkości cięcia do wykonywanej pracy, poprzez zmianę siły nacisku na spust. Nowa piła umożliwia cięcie elementów drewnianych o grubości do 180 mm oraz elementów stalowych o grubości do 20 mm. Dużą zaletą piły szablowej GRAPHITE jest niezwykle prosta, beznarzędziowa wymiana brzeszczotu. Dla wygody użytkowania ergonomiczną rękojeść piły pokryto miękkim, antypoślizgowym ogumieniem. Pozwala to na bardziej komfortowy chwyt i mniejsze przenoszenie drgań w trakcie pracy. Nowa piła szablowa GRAPHITE została objęta 2-letnią gwarancją typu door-to-door.

Nowa piła znakomicie sprawdzi się w rękach specjalistów od domowych i ogrodowych wyzwań, a także profesjonalnych ekip budowlanych.

Więcej informacji na temat nowych pił szablowych i pozostałych narzędzi marki GRAPHITE można znaleźć na stronie www.graphite.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Matylda Dudek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »