Rozrywka i wypoczynek » Sport

Team CONTENT MEDIA wygrywa 42. Rajd Żubrów 4turbo.pl

Team CONTENT MEDIA wygrywa 42. Rajd Żubrów 4turbo.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Załoga zespołu CONTENT MEDIA w składzie Zbigniew Matuszyk (kierowca) i Klaudiusz Bargiel (pilot) w Mitsubishi EVO V RS zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej 42. Rajdu Żubrów!

W polskim kalendarzu sportu samochodowego jest tylko jeden tak wyjątkowy rajd, na który od 1966 roku zjeżdża cała śmietanka sportu samochodowego w Polsce. To Rajd Żubrów, którego pomysłodawcą jest Sobiesław Zasada, a trasa tradycyjnie biegnie z ziemi małopolskiej do stolicy polskich Tatr - Zakopanego. Na trasie tegorocznego rajdu pojawiły się trzy załogi w barwach nowej agencji reklamowej - CONTENT MEDIA (www.contentmedia.pl). Broker reklamy w prasie customowej w tak spektakularny sposób wprowadza swój nowatorski pomysł na rynek!

„Doszliśmy do wniosku, że to znakomity pomysł, by w elitarnym gronie miłośników, fachowców i firm motoryzacyjnych zaznaczyć powstanie naszej agencji, tym bardziej że właśnie magazyny motoryzacyjne stanowią istotną część naszej oferty. Jesteśmy zachwyceni, że od razu odnieśliśmy tak spektakularny sukces i nasza załoga wygrała rajd", powiedział Mariusz Czykier, Dyrektor Zarządzający CONTENT MEDIA.

Wyniki załóg CONTENT MEDIA:

  • Zbigniew Matuszyk / Klaudiusz Bargiel - Mitsubishi Lancer Evo V RS - zwycięstwo w klasyfikacji generalnej bezwzględnych czasów;
  • Jerzy Baran / Malgorzata Baran - Peugeot 106 S16 - 12. miejsce w klasyfikacji byłych zawodników;
  • Kamil Dłutko / Grzegorz Kowal - Subaru Impreza GT - nie ukończony rajd z powodu wypadku na OS7 (Przysłop).


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Content Media
http://www.contentmedia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »