Technologie » Telekomunikacja

Telefony SIP marki Yealink zgodne z systemami Avaya

Telefony biznesowe SIP marki Yealink są zgodne z serwerem telekomunikacyjnym Avaya Biznes IP Office 500 6.0. Produkty są teraz dostępne dla klientów biznesowych Avaya, którzy chcą zredukować koszty komunikacji.

Zgodność urządzeń pozwoli na wdrożenie najnowszych rozwiązań bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury.

Producent sprzętu VoIP firma Yealink ogłosiła, że telefon T18 i seria telefonów T2X są zgodne z serwerem telekomunikacyjnym IP Office 500 6.0 Avaya, światowego lidera w dziedzinie systemów komunikacji dla przedsiębiorstw.

Telefony Yealink pozwalają na płynne migrowanie przedsiębiorców z systemu analogowego do platform SIP, które redukują koszty i generują dodatkowe korzyści. Avaya potwierdza kompatybilność wszystkich pięciu modeli Yealink: SIP-T18P, SIP-T20P, SIP-T22P, SIP-T26P i SIP-T28P.

„Zakończenie rygorystycznych testów Avaya z pozytywnym wynikiem przyniesie wiele korzyści biznesowym użytkownikom technologii Yealink." - powiedział Lu Stone, wiceprezes Yealink. „Avaya IP Office jest absolutnie kluczową platformą na rynku przedsiębiorstw. Cechuje się wysoką skalowalnością, otwartymi standardami rozwiązań,  które uwalniają potencjał infrastruktury komunikacyjnej. Dodatkowo, przynosi znaczne oszczędności oraz zwiększa produktywność.”

Yealink w programie Avaya DevConnect

Yealink jest członkiem programu Avaya DevConnect - inicjatywy na rzecz rozwoju, promocji i sprzedaży innowacyjnych produktów firm trzecich, które współdziałają z technologią Avaya i zwiększają wartość inwestycji firmy.

Jako złoty członek programu, Yealink przedstawia produkty, które są badane pod kątem zgodności przez Avaya Solution Interoperability oraz Test Lab. Zespół inżynierów Avaya opracowuje szczegółowy plan badań dla poszczególnych aplikacji w celu sprawdzenia, czy są zgodne z rozwiązaniami Avaya. Kompatybilność zapewnia, że firmy mogą bez obaw zastosować najlepsze w swojej klasie produkty do sieci, bez konieczności wymiany istniejącej infrastruktury, co pozwala na przyspieszenie wdrażania nowych aplikacji i zmniejszenie kosztów oraz złożoności sieci.

„Yealink, jako szanowany członek organizacji R&D oraz specjalista w tematyce VoIP, jest pożądanym partnerem w zakresie rozwoju, którego doświadczenie i współpraca w ramach programu DevConnect będzie przydatna firmie Avaya." - powiedział Eric Rossman, wiceprezes ds. relacji z deweloperami Avaya. „Razem jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości, przystępne cenowo rozwiązania SIP, które szybko i pozytywnie poprawi efektywność pracy firm."

Głównym dystrybutorem produktów marki Yealink w Polsce jest firma VoIPoint – największy dostawca urządzeń do telefonii internetowej. Pełna oferta produktów wraz ze specyfikacją jest dostępna na stronie: www.yealink-polska.pl. Informacje na temat technologii VoIP dostępne są pod adresem: http://www.voipoint.pl

O Avaya

Avaya jest globalnym liderem w systemach komunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Firma oferuje rozwiązania komunikacyjne bezpośrednio oraz poprzez partnerów handlowych, przeznaczone dla wiodących firm i organizacji na całym świecie. Przedsiębiorstwa różnej wielkości polegają na rozwiązaniach Avaya, które pozwalają na zwiększenie efektywności komunikacji, pracy zespołowej, obsługi klienta i konkurencyjności. Więcej informacji pod adresem: http://www.avaya.com/pl/.

O Yealink

Nieprzerwanie od momentu swojego powstania w 2001 roku, firma Yealink skupia się na rozwoju wysokiej jakości produktów VoIP, które są łatwe w instalacji, proste w użyciu, niezawodne i dostępne w korzystnej ofercie cenowej. Firma posiada ponad 60 wykwalifikowanych inżynierów zatrudnionych w dziale R&D do rozwoju własnego oprogramowania i rozwiązań sprzętowych. Więcej informacji pod adresem: http://www.yealink-polska.pl/

O firmie VoIPoint

Firma VoIPoint jest największym w Polsce dostawcą urządzeń do telefonii internetowej. Jest głównym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń VoIP takich marek jak: Yealink (telefony IP), Yeastar (Centrale IP) oraz HYperMedia (bramy GSM), OpenVox oraz Portech (bramki GSM). Świadczy również usługi outsourcingowe IT oraz dokonuje audytów teleinformatycznych i bezpieczeństwa. Oferowane przez VoIPoint produkty i usługi znajdują szerokie zastosowanie w biznesie, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach. Więcej informacji o firmie można znaleźć pod adresem: http://www.voipoint.pl/

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

VoIPoint
http://www.voipoint.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »