Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Terma Bania wybrała małego ambasadora

Terma Bania wybrała małego ambasadora
Zobacz więcej zdjęć »
Jędrek – mały, rysunkowy góral z Białki Tatrzańskiej doczekał się swojego realnego odpowiednika. Decyzja o tym, kto nim zostanie nie była łatwa. Spośród licznie napływających zdjęć dzieci jury musiało wybrać jedno.

Małym ambasadorem Termy Bania został Jakub Mokracki, który podobnie jak ośrodek obchodzi w tym roku swoje pierwsze urodziny.


 

Ambasador Termy Bania urodził się w Białce Tatrzańskiej i jak na górala przystało, jest dzieckiem pogodnym, żywiołowym i bystrym niczym klimat podhalańskiej ziemi. Jakub urodził sie tuż przed wielkim otwarciem ośrodka w 2011 r. i jak twierdzą rodzice zwycięzcy, każdy dzień z nim spędzony jest pełen niespodzianek.

 

- Każda chwila w towarzystwie Kuby pozostawia niezapomniane wrażenia. Urzeka nie tylko jego ciekawość świata, ale przede wszystkim zniewalający uśmiech, który potrafi rozbroić każdego – przyznaje Agnieszka Mokracka, mama laureata.

 

Uroczyste wręczenie tytułu małego ambasadora miało miejsce 15 lipca podczas urodzinowego przyjęcia Termy Bania. Świętowaniu towarzyszył występ podhalańskiej grupy siłaczy połączony z rodzinnymi zawodami oraz pokazy barmańskie. Naturalnie nie zabrakło również urodzinowego tortu, na którym świeczkę zdmuchnął sam ambasador.

 

- Cieszymy się wszyscy, że mogliśmy uczcić pierwsze urodziny wspólnie z naszym małym ambasadorem. Terma Bania podobnie jak Kuba pojawiła się na Podhalu niedawno, ale nie oznacza to, że dopiero raczkuje. Skoro nasz ambasador ma w sobie tyle energii, możemy być pewni, że Termie Bania też jej nie zabraknie – mówi Grzegorz Wróbel, prezes Termy Bania.

 

Projekt ośrodka w Białce Tatrzańskiej został przygotowany zgodnie ze światowymi trendami. Kompleks, na który składają się sauny, instytut SPA oraz baseny wykorzystujące potencjał wód termalnych kosztował prawie 90 mln zł i dał zatrudnienie 119 mieszkańcom regionu. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań obiekt – zgodnie z przewidywaniami – okazał się ważnym punktem na turystycznej mapie Polski. Odchodząc od stereotypu utrzymującego, że Podhale odwiedzają głównie osoby zainteresowane sportami zimowymi, po roku działalności Terma Bania zdecydowała się na kolejny krok w stronę pełnego wykorzystania potencjału wód termalnych. Już 30 czerwca otwarta została specjalna strefa kąpieli słonecznych wyposażona w 300 komfortowych leżaków, place zabaw dla dzieci i boiska do siatkówki plażowej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Terma Białka
http://termabialka.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »