Dom » Budownictwo

Topowy system drzwi aluminiowych

Topowy system drzwi aluminiowych
Zobacz więcej zdjęć »
System drzwi panelowych Ponzio PE96HI został nagrodzony tytułem i statuetką TOP Builder – w kategorii: innowacyjny produkt.Konkurs TOP Builder wyłania najwyższej jakości produkty, usługi i realizacje na rynku budowlanym, w których zastosowano najbardziej nowoczesne rozwiązania.

Drzwi zewnętrzne w systemie Ponzio PE96HI to produkt o unikatowej konstrukcji na skalę europejską, w którym wdrożono zaawansowane technologicznie rozwiązania. Oprócz bardzo dobrych parametrów mechanicznych i wytrzymałościowych, cechuje go najwyższa izolacyjność termiczna spośród rozwiązań drzwiowych Ponzio, a dzięki wyjątkowej szczelności, nowoczesnemu designowi i nieprzeciętnej estetyce wyznacza nowe standardy dla drzwi zewnętrznych.

Drzwi tej klasy przeznaczone są do rezydencji oraz domów o wysokich wymaganiach w zakresie izolacyjności termicznej (Ud od 0,67W/m2K). Cała konstrukcja może zostać wyposażona w zaawansowane systemy okuć umożliwiające połączenie i zintegrowanie z systemami zarządzającymi domem. Kompleksowe rozwiązania, dbałość o szczegóły, wieloletnie doświadczenie oraz liczne testy pozwoliły na wypracowanie szeregu rozwiązań drzwi panelowych ze specjalnym rozwiązaniem antybimetalicznym, które umożliwia  prawidłowe funkcjonowanie okuć drzwiowych przy bardzo dużych różnicach temperatur. Drzwi pracują lekko i sprawnie niezależnie od ekspozycji na słońce lub mróz.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE:

- wysoka izolacyjność termiczna
- rozwiązanie przeciwdziałające efektowi bimetalu
- estetyka rozwiązań: jednolita linia panelu, ościeżnicy i progu. Okucia dopasowane do konstrukcji drzwi.
- bardzo dobre parametry mechaniczne - niezwykle lekkie otwieranie i zamykanie
- sprawne funkcjonowanie niezależnie od temperatur panujących na zewnątrz
- wyjątkowa szczelność.

Ponzio
press boxRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

outsourcing it wrocław
Uzyskaj szybkie i niezawodne usługi doradztwa IT z naszym zespołem ekspertów! Tel (+48) 800 003 112 Markazhil.com
markazhil.com

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »