Dom » Budownictwo

Tydzień niskich cen z automatyką do bram NICE

Tydzień niskich cen z automatyką do bram NICE
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 21-25 listopada 2011r w sklepie Rambit w Krakowie oraz w sklepie internetowym sklep.rambit.pl cztery wybrane siłowniki do bram Nice, oraz akcesoria automatyki do bram tj pilot i fotokomórka będą miały absolutnie niskie ceny.

Tak jak bez serca organizm nie ma prawa żyć, tak bez dobrej automatyki brama nie ma prawa funkcjonować. Serce - siłownik jest swoistym centrum dowodzenia, niezmiennie i niezawodnie kierującym działaniem bramy. 

Automatyka do bram Nice jest wyjątkowo łatwa w instalacji i użytkowaniu. Ten niewielki wydatek pomoże zautomatyzować Twoją bramę wjazdową i garażową  bez potrzeby projektowania kosztownych instalacji. 


Zaawansowane technologie pozwolą zaoszczędzić Twój czas oraz zwiększają bezpieczeństwo Twojego domu. Niewielki i prosty w obsłudze pilot do bram da Ci pełną kontrolę nad Twoim domem. Nie musisz wysiadać z samochodu, moknąć na deszczu czy brodzić w śniegu by wjechać do garażu. Automatyka do bram Nice zaprojektowana jest tak, aby uczynić Twoje życie prostszym i wygodniejszym.


Skorzystaj z wyjatkowej oferty jaką przygotowała firma Rambit z Krakowa i podaruj sobie komfort marki Nice. W dniach 21-25 listopada w wyjatkowo atrakcyjnej cenie będziesz mógł zakupić zarówno kompletne zestawy siłowników do bram wjazdowych jak i garażowych, oraz dodatkowe akcesoria takie jak piloty czy fotomórki.


Szczegóły promocjiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Rambit - automatyka i sterowanie bram
http://rambit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »