Moda » Biżuteria

W.KRUK obecny na największych Targach Ślubnych w Warszawie i Szczecinie

W Szczecinie i Warszawie odbędą się Targi Ślubne. 15 i 16 stycznia 2011 w Pałacu Kultury i Nauki organizowana jest Polska Gala Ślubna, która otwiera sezon ślubny 2011.

Z kolei w Szczecinie 16 stycznia 2011 organizowana jest Wielka Gala Ślubna, która zyskała rangę największej i najbardziej prestiżowej imprezy targowej na Pomorzu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zarówno w Szczecinie jak i Warszawie bierze udział firma W.KRUK, która przygotowała dla odwiedzających specjalną ofertę - 15 proc. zniżki przy zakupie biżuterii ślubnej w dniu targów oraz wyjątkowy pakiet ślubny w postaci 20 proc. zniżki na zakup garnituru lub smokingu Vistula i 20 proc. rabatu na zakup koszuli Wólczanka.

Zapraszamy do stoisk W.KRUK

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce, lider krajowego rynku jubilerskiego. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 60 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »