Technologie » Internet

W Walentynki ruszył pierwszy w Polsce e-magazyn dla singli

W Walentynki ruszył pierwszy w Polsce e-magazyn dla singli
Zobacz więcej zdjęć »
To Coś.pl – pierwszy w Polsce e-magazyn dla singli powstał z myślą o wszystkich, którzy żyją w pojedynkę, z wyboru lub z konieczności.

Serwis wystartował 14 lutego pod adresem www.ToCos.pl

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W e-magazynie znajdziemy tematy ważne dla wszystkich polskich singli (Życie singla), poznamy nowe trendy w zawieraniu znajomości na świecie i w Polsce, przeczytamy o coraz liczniejszych sposobach spędzania czasu w pojedynkę, poznamy życiowe historie singli (Prawdziwe historie), dowiemy się, gdzie i jak szukać wymarzonego partnera, a także przeczytamy odpowiedzi ekspertów na listy czytelników dotyczące problemów życia w pojedynkę.

Specjalną część serwisu stanowi baza miejsc przyjaznych singlom, składająca się z ponad 150 starannie wybranych lokalizacji w 8 głównych miastach Polski. Ambicją serwisu jest stać się pierwszym źródłem informacji dla wszystkich singli w Polsce. Siłą e-magazynu To Coś.pl ma być współredagowanie jego zawartości z czytelnikami i jego interaktywny charakter. Dlatego też redakcja zachęca użytkowników serwisu do pisania artykułów, komentowania treści pojawiających się w e-magazynie, oceniania tekstów, głosowania na najlepsze przyjazne miejsca i zgłaszania swoich propozycji lokali, a także do udziału w sondach i dyskutowania na forum.

- Jesteśmy czymś więcej niż zwykłym magazynem. To Coś.pl to również forum wymiany opinii i doświadczeń polskich singli, uwzględniające polskie realia. Naszym celem nie jest kojarzenie par. Nie jesteśmy biurem matrymonialnym, internetowym serwisem randkowym ani klubem singla - zapewniają twórcy serwisu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

tocos

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »