Motoryzacja » Samochody

Wakacje z MiRent

Ostatnia szansa na udział w konkursie "Wakacje z Mirent", w którym nagrodą główną jest samochód Mazda MX-5 na weekend. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 sierpnia 2016 r.

Kończą się wakacje i kończy się termin nadsyłania zdjęć na konkurs „Wakacje z MiRent”. Przed nami ostatni weekend sierpnia, masz więc jeszcze szansę na udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest weekend z Mazdą MX-5, dwuosobowym roadsterem, który daje czystą radość z jazdy samochodem. Wystarczy wypożyczyć dowolny samochód w wypożyczalni samochodów ekologicznych i ekonomicznych MiRent Eco Car, zrobić sobie z nim zdjęcie, podpisać hasłem i wysłać.
W wypożyczalni samochodów MiRent Eco Car dostępne są zarówno małe samochody klasy A jak Toyota Aygo czy Volkswagen Up, większe klas B, C, D po samochody Premium – Lexus IS, GS i NX czy BMW serii 3 i 5. Wypożyczysz tu również SUV-y i samochody sportowe, jak chociażby, wymieniona już jako nagroda główna w konkursie, Mazda MX-5. Samochody są dostępne zarówno w ofercie wynajmu krótko, średnio jak i długoterminowego. Od jednego  dnia, do, w szczególnych przypadkach, nawet ponad 24 miesięcy.
MiRent Eco Car to nieprzypadkowo wypożyczalnia samochodów ekologicznych i ekonomicznych. Od początku istnienia, firma szczególną uwagę przywiązuje do dbałości o środowisko. Wszystkie samochody we flocie wypożyczalni spełniają najwyższe normy emisji spalin, a w ofercie, oprócz tradycyjnych benzyniaków i diesli, znajduje się samochody z napędem hybrydowym i instalacją LPG. Zapewnia to nie tylko bardzo niski koszt eksploatacji (koszt przejechania 100 km zaczyna się już do 8 zł), ale również przyczynia się do znacznego zmniejszenia emisji szkodliwych gazów. Ochrona środowiska to obowiązek każdego z nas. W wypożyczalni samochodów MiRent staramy się z niego wywiązywać jak najlepiej. Więcej o nas, konkursie i naszej ofercie dowiesz się ze strony http://mirent.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SzybNos

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Monika 2016-09-01 15:19:50

  Jeśli chodzi o wypożyczalnię Panek to może i samochody mają dobre, ale obsługa i podejście do klienta pozostawia dużo do życzenia. Raczej tam nie wrócę a często wypożyczam

 • avatar
  ~SzybkONos 2016-08-29 08:45:10

  Uważam, że z wypożyczalni trzeba usunąć wszystkie Volkswageny, Skodi, Audi, SEATy i Porsche, bo te samochody z dieslem nadal są nienaprawione przez producenta i nadal trują. Na stopvw.pl czytałem, że kolejne śledztwo przeciwko tej firmie zaczyna się w Kanadzie a w Polsce cisza. Firma ma klientów w głębokim...... A to skandal. Zresztą wpiszcie sobie w youtube film o dieselgate... ręcę opadają :(

 • avatar
  ~Marian_1 2016-08-26 16:18:32

  Całkiem niezłe autka i też ekologiczne znajdziemy też w Panek S.a. - firma, która działa solidnie od wielu lat na naszym rodzimym rynku. Swoją drogą miło by było gdyby też jakiś konkurs zrobili fajny ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »