Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Weekend z Zieniem w Renomie!

Weekend z Zieniem w Renomie!
Zobacz więcej zdjęć »
Na zaproszenie Domu Handlowego RENOMA, znany polski projektant mody Maciej Zień, poprowadzi warsztaty START! DESIGN!, czyli dizajn dla początkujących i zaawansowanych. Weekend z Zieniem już 23-24 października.

Na weekend 23 i 24 października zaplanowane są unikalne warsztaty oraz spotkania  ze znanym projektantem mody, a obecnie założycielem firmy Zień Home, specjalizującej się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Już w pierwszego dnia, w sobotę o godz. 12:00, Maciej Zień poprowadzi otwarte spotkanie dla wszystkich chętnych, podczas którego będzie opowiadał o najnowszych trendach w światowym wzornictwie oraz udzieli porad, jak modnie i stylowo urządzić swoje mieszkanie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tego samego dnia w godzinach 14.00-20.00 rozpocznie się pierwsza część warsztatów konkursowych dla studentów, prowadzonych przez Macieja Zienia. Temat: Kawa na ławę, czyli zaprojektuj stolik kawowy. Druga część warsztatów rozpocznie się w niedzielę o godz. 10:00 i potrwa do godz.:14:00. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi ok. godz.: 18.00

Wtedy też Maciej Zień oceni projekty i przyzna 3 nagrody: pierwsza to praca w jego pracowni ZIEŃ HOME, druga - sześciomiesięczny staż, a trzecia - trzymiesięczny staż w tej samej firmie.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy wysłać maila na adres renoma@renoma-wroclaw.pl do dnia 22 października.

Dodatkowo podczas tego wyjątkowego  weekendu w RENOMIE będzie można oglądać filmy poświęcone designowi. Pokaz i cykl wykładów na ten temat przygotowuje stowarzyszenie Design it Poland. Pokazy - otwarte dla wszystkich - odbędą się w lokalu na poziomie +2.

Ale to nie koniec atrakcji. Każdy, kto w terminie od 11 do 22 października zrobi zakupy w salonach z wyposażeniem wnętrz za minimum 120 zł i prawidłowo wymieni nazwę choć jednego sklepu tej branży w RENOMIE, weźmie udział w losowaniu bonu o wartości 1000 zł. Partnerami akcji START! DESIGN!  jest stowarzyszenie Design it Poland oraz najemcy RENOMY - Arzberg, Villa Italia, Home&You, Mituu, Comfortyliving, Mensa House, Villeroy&Boch oraz Monetti.

O Macieju Zieniu

Maciej Zień to jeden z najsłynniejszych polskich projektantów mody. Jego klientkami są m.in.: Justyna Steczkowska, Grażyna Torbicka, Monika Richardson, Jolanta Pieńkowska, Aneta Kręglicka, Ewelina Flinta, Monika Brodka, Małgorzata Kożuchowska oraz Andie MacDowell, która zakochała się w kreacjach Macieja po odwiedzeniu jego butiku w styczniu 2007, zaraz po wielkiej gali rozdania nagród Telekamery, gdzie ubrana była w specjalnie dla niej zaprojektowaną czerwoną suknię.

Zień to marka dobrze znana zarówno w polskim jak i światowym show biznesie, która kojarzy się z luksusem, elegancją i perfekcyjnym wykonaniem.  Choć Maciej Zień znany jest przede wszystkim z projektowania mody, wzorem światowych projektantów rozszerza zakres swojej działalności. W 2010 wprowadził nową markę na rynku projektowania wnętrz, mebli i akcesoriów domowych - Zień Home.  Pomysł na stworzenie marki zrodził się kilka lat temu, gdy Maciej Zień otrzymał pierwszą propozycję zaprojektowania wnętrza. Wystarczyło kilka zrealizowanych zleceń, by nowe wyzwanie stało się pasją uwalniającą zupełnie nowe pomysły w dziedzinie designu. W odpowiedzi na oczekiwania wieloletnich klientek projektowanie wnętrz stało się regularnym zajęciem Zienia. Klientki były też główną inspiracją przy tworzeniu linii mebli i akcesoriów - smukłe i eleganckie wzory powstały z myślą o kobietach ceniących charakterystyczny styl projektanta.

Zień Home to nie tylko wnętrza korespondujące z kreacjami z wybiegów. Projektant kładzie duży nacisk na funkcjonalność i komfort użytkowania. „Tworząc projekt wnętrza myślę o klimacie, jaki ma panować w pomieszczeniu. Żaden element nie powinien znaleźć się w nim przypadkowo" - mówi Maciej Zień. „Jak w modzie, potrzebna jest pełna stylizacja, aby efekt końcowy był zniewalający". Zień Home oferuje usługę kompleksowego projektowania i wyposażenia wnętrz o każdej powierzchni produktami marek własnych i partnerskich. To jedyne miejsce w Polsce, w którym projektant mody przedstawia klientom wizję mieszkania skrojonego na miarę. Świat mody i wnętrz nigdy nie były sobie tak bliskie.

Więcej: www.zien.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »