Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wielkie otwarcie na koniec roku - Decathlon w Legnicy

Wielkie otwarcie na koniec roku - Decathlon w Legnicy
Zobacz więcej zdjęć »
Znana sieć sklepów sportowych – Decathlon – uruchamia kolejny oddział w Legnicy, w Centrum Handlowym Auchan przy ul. Schumana 10. Uroczyste otwarcie zaplanowano w dniach od 10 do 13 grudnia.

Ci, którzy zdecydują się w tym czasie odwiedzić centrum, będą mogli nie tylko wziąć udział w wielu imprezach sportowych, konkursach z nagrodami i wydarzeniach specjalnych, ale także uzyskać cenne wskazówki i porady dotyczące sprzętu narciarskiego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Otwarcie kolejnego centrum Decathlon, to wielkie wydarzenie dla miłośników zimowego szaleństwa. Od 10 do 13 grudnia na terenie sklepu będzie można oglądać pokazy, w których zaprezentują się lokalne kluby sportowe. Każdego dnia klienci będą mogli wykazać się kondycją fizyczną, biorąc udział w konkursach, których zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci artykułów sportowych marek własnych Decathlon. Specjalne dyscypliny oraz szereg niecodziennych atrakcji czekają na całe rodziny oraz dzieci. W centrum uzyskać można również cenne porady dotyczące wyboru odpowiedniego sprzętu narciarskiego oraz samodzielnie przetestować zimowe akcesoria.

Kontynuując swój dynamiczny rozwój Decathlon planuje owocnie zakończyć rok. Na przełomie sierpnia i września rozpoczęto budowę sześciu sklepów Decathlon. Pięć zostanie zakończonych pod koniec roku, a otwarcie szóstego sklepu przewidziane jest na wiosnę 2010 roku. Centrum sportu i rozrywki otworzy swój pierwszy oddział w Legnicy, już w ten czwartek o godzinie 09:00. Decathlon znany jest na świecie jako propagator mody na zdrowy, aktywny tryb życia. Nie mniej znaczącym aspektem społecznym legnickiej inwestycji są nowe miejsca pracy - zatrudnienie znajdzie tu około 50 osób.

Decathlon to sklep sportowy, w którym klienci mogą swobodnie testować produkty. Nikogo, zatem nie dziwi widok młodszych i starszych miłośników sportu mknących sklepowymi alejkami na rolkach, rowerze czy na hulajnodze. Osoby, które pragną przetestować w „naturalnych" warunkach rakietę do tenisa czy nowy model nart, mogą bez problemu wypożyczyć je w Decathlonie. Sklepy i tereny przysklepowe regularnie przekształcają się w obiekty do uprawiania najróżniejszych dyscyplin. Chętni mogą ponadto skorzystać z porady fachowców, którzy służą wiedzą dotycząca choćby doboru sprzętu czy też odpowiedniego ustawienia treningu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

uniemiec

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »