Dom » Nieruchomość

Własne M wraz z kredytem

Własne M wraz z kredytem
Zobacz więcej zdjęć »
Wbrew pozorom kryzys jest bardzo dobrym czasem na zakup nieruchomości. Ich ceny znacznie spadły, jednak trzeba liczyć się z możliwością kolejnych zwyżek, kiedy światowa gospodarka wygrzebie się już z dołka. Pozostaje tylko jeden problem –

skąd wziąć fundusze na tak istotną inwestycję, skoro banki pożyczają pieniądze bardzo niechętnie?

Własne, komfortowe i przytulne cztery kąty, bezpieczne rodzinne gniazdko, do którego nasze dzieci będą po latach wracać z łezką w oku – oto jedno z najsilniejszych marzeń współczesnego człowieka. Wielu z nas jest na tyle zdeterminowanych, że nie ustanie w wysiłkach, dopóki go nie spełni. Na szczęście deweloperzy świadomi potrzeb swoich klientów ułatwiają im to zadanie. Jednym z nich jest szwedzki Reinhold, który we współpracy z bankiem DnB NORD przygotował specjalną ofertę kredytową. Jest ona skierowana do tych wszystkich, którzy zdecydują się na zakup mieszkania od dewelopera i nie mają czasu na załatwianie zbędnych formalności.

Spokój i bezpieczeństwo

Spokój i bezpieczeństwo – to kluczowe cechy zarówno dobrego mieszkania, jak i dobrego kredytu. Specjalny kredyt banku DnB NORD stworzony wyłącznie dla klientów Reinholda charakteryzuje się niezwykle długą, bo dwuletnią karencją w spłacie kredytu. Oznacza to, że w czasie spłaty kredytu za mieszkanie możemy zrobić sobie dwuletnie wakacje od płacenia rat kapitałowych. Opcja taka może okazać się bardzo pomocna, tym bardziej, że okres spłaty sięga nawet 45 lat. Co więcej, bank nie wymaga od nas żadnych ubezpieczeń – nawet od utraty dochodów – poza zwyczajowym ubezpieczeniem nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych.

Kredyt na 100%

Aby zminimalizować formalności potrzebne do zaciągnięcia kredytu, maksymalnie uproszczono jego procedury. Podejście takie znacznie podniosło jego dostępność.
Dzięki bliskiej współpracy dewelopera z bankiem, klienci Reinholda są zwolnieni z obowiązku dostarczania jakiejkolwiek dokumentacji czy wyceny nabywanego mieszkania. Jest to udogodnienie, które pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu.
Zaoszczędzić możemy również niemało pieniędzy. Dla nabywców mieszkań Reinholda bank zrezygnował z prowizji za udzielenie kredytu oraz za podwyższenie jego kwoty. Jeżeli po 12 miesiącach od spłaty pierwszej raty będziemy chcieli oddać bankowi całą pożyczoną kwotę, nie zapłacimy ani grosza za przedterminową spłatę kredytu. DnB NORD nie podwyższa też marży do czasu ustanowienia hipoteki.
Jednak najważniejszy chyba jest fakt, że bank może sfinansować aż 100% wartości nieruchomości, i to łącznie z kosztami jej wykończenia. Daje to bowiem pewność, że bez problemu przebrniemy przez najtrudniejszy chyba, ostatni etap budowy. Piękne gładzie tynkowe, bajeczne kolory, a nawet szafy wnękowe są w sam raz na naszą kieszeń. A jako uzupełnienie oferty, konsultacje kwalifikowanego architekta wnętrz Reinhold dodaje gratis.

Tylko wysoki standard

Mimo kryzysu, deweloper nie chce nawet słyszeć o manipulowaniu standardem swoich mieszkań. – Z wiarygodnych źródeł wiem, że niektórzy deweloperzy aby obniżyć ceny, obniżają standard nieruchomości. – mówi Dominika Pomarańska, szefowa marketingu Reinhold Polska – Taka marka jak Reinhold w żadnym razie nie może sobie na to pozwolić. Najważniejsza jest nie sprzedaż, ale trwała satysfakcja naszych klientów, którzy przecież w budowanych przez nas mieszkaniach spędzą znaczną część życia. Najwyższą jakość jesteśmy im po prostu winni.
Deweloper szczególną uwagę zwrócił także na lokalizację. Wrocławskie mieszkania Reinholda położone są w cichych, jednak dobrze skomunikowanych rejonach miasta. Dwa osiedla: Karpacka i Terenowa to kompleksy niebanalnych apartamentowców, wyróżniających się swoją wysoką klasą. – Uważamy, że solidne budownictwo powinno być rozpowszechniane na szeroką skalę. Dlatego wraz z bankiem DnB NORD stworzyliśmy taką ofertę kredytową, dzięki której piękne mieszkania stały się dostępne niemal dla każdego. – dodaje Pomarańska.

Kredyt nie tylko na mieszkanie

Kredyt dla klientów Reinholda jest przeznaczony nie tylko na zakup mieszkania od tego dewelopera. Może także pokryć koszty nabycia garaży oraz miejsc postojowo-garażowych. Oprócz tego może być spożytkowany na wykończenie nabywanej nieruchomości, a nawet refinansować udokumentowane wpłaty na jej zakup. Na pewno niejedna rodzina doceni fakt, że bank nie waha się powierzyć swoich pieniędzy również Polakom pracującym za granicą oraz obcokrajowcom uzyskującym dochody w Polsce i za granicą.
Warto pamiętać, że ceny nieruchomości są obecnie najniższe od kilku lat. I jeśli już sięgać po kredyt, to po oryginalny – dostępny w pakiecie razem z mieszkaniem i darmowym projektem aranżacyjnym.Reinhold Group to jeden z największych szwedzkich deweloperów, który posiada swoje oddziały w Europie oraz w Azji. Od lat 50 ubiegłego wieku firma nieprzerwanie prowadzi politykę budownictwa łączącego w sobie: najwyższej klasy jakość, tradycyjny szwedzki funkcjonalizm oraz przystępną cenę.

Od 2005 roku firma posiada biura w największych polskich miastach: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, gdzie z powodzeniem realizuje szereg inwestycji biurowych i mieszkaniowych.

Reinhold Polska, w 2007 roku, jako pierwsza szwedzka firma, zadebiutowała na parkiecie warszawskiej giełdy. Spółka zajmuje się zarówno klasyczną działalnością deweloperską, jak i inwestycjami w gotowe projekty. Wartość inwestycji na polskim rynku przekracza 400 mln zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

happening

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »