Dom » Budownictwo

Wnętrzarska gra w kolory

Wnętrzarska gra w kolory
Zobacz więcej zdjęć »
Kolory w domu mogą inspirować do działania lub być przewodnikiem po barwnych przygodach z przeszłości. Do wnętrz można je wprowadzać na wiele sposobów, np. przez zabawę kontrastami lub łączenie różnych odcieni z tej samej barwnej rodziny.

Paleta Playful Spirit farb Beckers Designer Collection, będąca jednym z trendów Beckers na 2023 r., to ciepłe kolory, które umożliwiają stworzenie przyjaznego miejsca, gdzie pełna energii teraźniejszość przenika się ze wspomnieniami.

Stół to w wielu domach główne miejsce, przy którym gromadzi się rodzina i toczy się jej codzienność. Może to być nowoczesny mebel lub pamiątka po poprzednim pokoleniu, której podarowano nowe życie. Solidny, ale niekoniecznie zabytkowy mebel, pomalowany emalią Beckers nasyconym granatem w odcieniu Nile z gamy Playful Spirit będzie przyciągał wzrok i zaznaczy swoją obecność w centrum  pomieszczenia. Mogą do niego kolorystycznie nawiązywać poustawiane tu i ówdzie bibeloty, jak wazony czy lampka o nietuzinkowym kształcie. Pozwalającym wyeksponować mocniejsze barwy, a jednocześnie łagodnym dla oka tłem, będzie beż z pigmentami różu w odcieniu Hope z palety Beckers Designer Collection. Wyrazisty charakter wystroju zaakcentuje nowoczesna grafika w podobnej tonacji barw.

Czy słodycz można przedawkować? Są tacy, którzy uważają, że nie. Im właśnie powinno się spodobać zestawienie różnych odcieni różu z tegorocznych trendów Beckers. Niewielki sekretarzyk po pomalowaniu emalią Beckers Designer Universal w kolorze Candy Pink zyska wdzięk, o który nikt wcześniej by go nie podejrzewał. Urok tak odmienionego mebla podkreśli ściana w ciepłym odcieniu różu Fairy Tale z palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection. Można pójść jeszcze o krok dalej i uzupełnić aranżację o inne odcienie tego koloru, które wprowadzą neonowa naścienna dekoracja i niewielka grafika. Przełamanie tej różowej monochromatyczności zapewnią zielone roślinne akcenty.

Jeśli ktoś ma życzenie, aby jego dom przypominał niebo w pogodny dzień, zrealizuje je malując ściany błękitem w odcieniu Milky z nowej palety Playful Spirit farb Beckers Designer Collection. Łagodne wejście w codzienność z wytworzonego w ten sposób odprężającego klimatu ułatwi zastosowany na drzwiach waniliowy kolor Panna Cotta emalii Beckers Designer Universal.

 

Więcej inspiracji na bazie najnowszych trendów kolorystycznych znajduje się na stronie https://beckers.pl/inspiracje/trendy-kolorystyczne-2023Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »