Firma » System prawny

Wrocławski klub Salvador z Kancelarią Prawniczą Maciej Derejczyk i Partnerzy

Wrocławski klub Salvador z Kancelarią Prawniczą Maciej Derejczyk i Partnerzy
Zobacz więcej zdjęć »
W lutym 2009 roku Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy podjęła obsługę prawną wrocławskiej restauracji Salvador.

Mieszcząca się na wrocławskim Starym Mieście restauracja Salvador powstała w historycznym skarbcu Starej Giełdy. Lokal posiada 3 sale ze 110 miejscami. Z początkiem lutego restauracja Salvador zwróciła się z prośbą o obsługę prawną do Kancelarii Prawniczej Maciej Derejczyk i Partnerzy.

- Interesowała nas obsługa prawna z zakresu prawa handlowego. A także prowadzenie spraw administracyjnych i koncesyjnych. O podjęciu współpracy z Kancelarią Prawniczą Maciej Derejczyk i Partnerzy zadecydowało dodatkowo duże doświadczenie Kancelarii w obsłudze podmiotów z branży restauracyjnej - mówią właściciele restauracji Salvador.

- Po pracy lubimy odpocząć. Wymagania naszego zawodu sprawiają, że dobrze rozumiemy konieczność relaksu i chętnie wspieramy swoimi usługami miejsca, które wychodzą naprzeciw tym potrzebom. Współpraca z Salvadorem jest więc połączeniem zawodowej satysfakcji i przyjemności - mówi Maciej Derejczyk z Kancelarii Prawniczej Maciej Derejczyk i Partnerzy.

 

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

---------------------------------

Istniejąca od 2001 roku Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy specjalizuje się w obsłudze prawnej z zakresu prawa bankowego, telekomunikacyjnego, pracy, samorządu terytorialnego, spółek, spółdzielczego, a także w pragmatykach służbowych. Kancelaria posiada bogatą praktykę w zakresie doradztwa i obsługi korporacyjnej przedsiębiorców oraz prowadzenia zakończonych sukcesem procesów sądowych.

Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy z powodzeniem obsługuje podmioty gospodarcze zatrudniające od kilkuset do kilku tysięcy osób. Działają na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »