Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wyjątkowi goście w wyjątkowym miejscu

Wyjątkowi goście w wyjątkowym miejscu
Zobacz więcej zdjęć »
Wyczekiwane od wielu miesięcy otwarcie nowoczesnego hotelu Interferie Medical Spa już za nami. Wśród zaproszonych na uroczystość gości obecni byli m.in. przedstawiciele lokalnych i krajowych władz, ambasador Polski w Niemczech oraz prezydent Świnoujścia.

Wieczór uświetnił pokaz mody marki Né Comme Ça oraz koncert Patrycji Markowskiej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Budowa tak dużego i nowoczesnego hotelu w Świnoujściu była dla naszej spółki dużym wyzwaniem, ale jednocześnie bardzo prestiżowym przedsięwzięciem. Świnoujście to doskonałe miejsce na obiekt, który oferuje zarówno bogatą bazę zabiegową i pielęgnacyjną, jak i profesjonalną przestrzeń do organizacji konferencji, spotkań i bankietów - podkreśla Adam Milanowski, prezes zarządu spółki Interferie Medical Spa. - A tak wyjątkowy obiekt wymagał wspaniałego otwarcia.

Dlatego też oficjalnemu otwarciu hotelu Interferie Medical Spa towarzyszyła bogata oprawa artystyczna. Imprezę poprowadził znany prezenter i dziennikarz muzyczny Artur Orzech, któremu towarzyszyła na scenie tłumaczka (wśród uczestników byli bowiem goście z Niemiec). W pierwszej części wieczoru był czas na przemówienia prezesów spółek prowadzących tę inwestycję oraz generalnego wykonawcy. Marek Prawda, ambasador RP w Niemczech, podkreślał wagę budowania współpracy i dobrych relacji między oboma krajami oraz tworzenia odpowiedniej infrastruktury drogowej i wypoczynkowej. Podkreślał też, że granica nie powinna dzielić, powinna natomiast łączyć, zaciekawiać i zapraszać. Dla Świnoujścia otwarcie hotelu Interferie Medical Spa jest ważnym wydarzeniem również ze względu na możliwość organizowania konferencji i biznesowych spotkań na profesjonalnym poziomie, czego do tej pory brakowało w mieście. Zwracał na to uwagę podczas otwarcia Janusz Żmurkiewicz, prezydent Świnoujścia. A gratulując wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego wspaniałego obiektu, dodał, że już wkrótce wszyscy przebywający w hotelu i w Świnoujściu będą mogli korzystać z szerokiej i bezpiecznej nowej drogi na plażę.

Podczas uroczystego otwarcia hotelu nie zabrakło też wielu innych ważnych gości, m.in. przedstawicieli zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw oraz instytucji, posłów na sejm RP i radnych Świnoujścia oraz zaproszonych z zagranicy osób.

Po części oficjalnej przyszedł czas na artystyczną, którą zainaugurował pokaz mody odzieżowej marki Né Comme Ça. Z hotelem łączą ją trzy cechy: po pierwsze podobnie jak Interferie Medical Spa jest skrojona na miarę potrzeb wymagających klientów; po drugie jest wschodzącą gwiazdą na polskim rynku, a po trzecie - pochodzi z Dolnego Śląska (tak jak inwestor). Na wybiegu, wśród kolorowych świateł i przy dźwiękach znanych przebojów w dynamicznej aranżacji modelki prezentowały eleganckie stroje na co dzień i na specjalne okazje. Po pokazie wiele pań zaglądało za kulisy, aby z bliska obejrzeć piękną krawiecką robotę.

Na gości czekały też niespodzianki kulinarne, przyrządzone przez hotelowych kucharzy pod wodzą Pascala Kuleczko, brukselczyka z polskimi korzeniami. Pojawiły się cztery wyspy, pełne przysmaków z różnych kuchni świata: polskiej, francuskiej, włoskiej i azjatyckiej. Można było próbować sushi, owoców morza przygotowanych w różnych postaciach, serów i aromatycznych wędlin, o ciepłych posiłkach nie wspominając. A w lobby barze barmani czarowali gości nie tylko wykwintnymi drinkami, ale także swoimi niezwykłymi umiejętnościami w przygotowywaniu napojów.

Prawdziwy show przygotowała też Patrycja Markowska, gwiazda wieczoru, która wraz ze swoim zespołem zaprezentowała piosenki z ostatniej płyty i swoje największe przeboje. Energetyczna muzyka porwała gości do zabawy, a bankiet potrwał do samego rana!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »