Technologie » Komputery

Wyróżnienie portali branżowych dla głośników MODECOM MC – SHF56

Wyróżnienie portali branżowych dla głośników MODECOM MC – SHF56
Zobacz więcej zdjęć »
Grudzień 2011 – Jeden z portali branżowych przedstawił wyniki testu porównawczego głośników komputerowych. Redaktorzy przetestowali nowe, atrakcyjne cenowo zestawy 2.0 oraz 2.1. Przyznano tylko jedno wyróżnienie, które przypadło głośnikom MODECOM MC-SHF56.

Na tle konkurencji wyróżniły się wyrównanym, uniwersalnym brzmieniem, solidną budową, eleganckim wyglądem oraz dobrym stosunkiem ceny do możliwości.           

  „(...) Za to skrzynki Modecoma poradziły sobie na tym polu świetnie: mają odpowiedni „drajw”, brzmią wyraziście i naturalnie, bez przejaskrawień. (...)”          

  „(...) Model MC-SHF56 radzi sobie porównywalnie: scena muzyczna jest podobna pod względem szerokości, ale skupia uwagę słuchacza głównie w centrum, za to wyrazistość i realizm brzmienia są większe. (...)”       

     „(...) Kolumny Modecoma zapewniają podobną, dobrą jakość średnich rejestrów, lecz wokale są odrobinę jaśniejsze, ostrzejsze i czasem słychać delikatnie syczące głoski. (...)”          

   „(...) Podczas gry w Need For Speed: Underground wszystkie trzy zestawy radziły sobie całkiem nieźle, przy czym najsilniej przemówiła do nas naturalność Modecoma. (...)”           

 To kolejny zestaw głośników, który został doceniony przez fachowców branży IT, którzy na co dzień mają możliwość praktycznego obcowania ze sprzętem. Dzięki temu mają punkt odniesienia do możliwości konkurencyjnych produktów, które w tym teście wypadły słabo lub poniżej oczekiwań. Cieszy nas pozytywna ocena MC-SHF56, gdyż po raz kolejny dowodzi, iż nasze konstrukcje mogą konkurować z nawet dużo droższymi modelami.” - powiedział Krzysztof Wójciak – dyrektor zarządzający MODECOM              

Głośniki MODECOM MC-SHF56 są skierowane do wymagających użytkowników. Ich konstrukcja została oparta na systemie aktywnej zwrotnicy, która wymaga zastosowania dwóch, niezależnych wzmacniaczy. Przekłada się to na lepszą jakość dźwięku i reprodukcję pasma (od 45 Hz do 27 kHz), niż ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań. Dodatkową zaletą jest również łatwiejsze i jednocześnie bardziej precyzyjne dopasowanie brzmienia do indywidualnych potrzeb – niezbędne potencjometry oraz złącza umieszczono na tylnej ścianie jednej z kolumn. Cała konstrukcja opiera się na obudowach wykonanych z wysokiej jakości płyt MDF, zapewniających dobre parametry akustyczne. Przewodowy pilot z dużym, aluminiowym pokrętłem zwiększa komfort obsługi, a wbudowane w niego złącze sygnałowe pozwala na szybkie podłączenie alternatywnego źródła dźwięku, np. odtwarzacza MP3. Łączna moc zestawu wynosi 56 W. 

Sugerowana cena MODECOM MC-SHF56330 PLN 

Kontakt dla mediów:

Sebastian Samorek MODECOM S.A.tel. kom. +48 505 055 404e-mail: sebastian.samorek@modecom.pl  www.modecom.pl

Anna Czekalska Studio 111 Sp. z o.o.e-mail: anna.czekalska@studio111.pl  www.studio111.pl  

O firmie MODECOM S.A.

MODECOM S.A. powstała na bazie wiodącej firmy projektującej i produkującej obudowy komputerowe w roku 1999. Oryginalne wzornictwo, profesjonalny zespół projektantów oraz doskonałej jakości wyroby, pozwoliły firmie zdobyć pozycję lidera wśród producentów obudów komputerowych i zasilaczy. Obecnie MODECOM S.A. zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów. Aktualna oferta obejmuje szeroki zakres produktów związanych z branżą IT, a dzięki otwarciu na nowe technologie i trendy poszerzona została o urządzenia nawigacyjne, torby i plecaki do notebooków, czytniki kart, karty pamięci, etui do nawigacji lub aparatów fotograficznych oraz materiały eksploatacyjne do drukarek. Od września 2011 roku MODECOM S.A. został licencjonowanym dystrybutorem marki Plustek, jednego z największych na świecie producentów wysokiej jakości urządzeń skanujących.

Dynamiczny rozwój spółki przyczynił się do otwarcia spółki zależnej na terenie Węgier (MODECOM KFT.), oraz do utworzenia nowej gałęzi działalności firmy związanej z wdrażaniem i sprzedażą systemów informatycznych, za którą odpowiedzialny jest podmiot MODECOM IT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

modecom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »